Większa czcionka napisów, aby się lepiej czytało...

Większa czcionka napisów, aby się lepiej czytało...


Ściągamy tą instalkę większa czcionka w napisach instalujemy i podmieniamy dane pliki, oczywiście robimy backup orygnalnego pliku, zmieniając jego nazwę na ingame_gui.sds.ORG .

Miłego grania.
Pozdrawiam

Podziękowania dla DronCho[CentR] za modyfikację.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
No i pieknie.

Ładnie dziala.

Dzieki :)
Panowie ale nie dziękujemy. Bo zaraz każdy będzie dziękował w każdym temacie i się narobi bałagan...
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Bakcup których plików w ktorych folderach?
Backup plików które podmieniasz ze zmodowanymi.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Daj ktoś screena z gry jak to z tym wygląda
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
mnie to niedziala, gdzie te pliki wypakowac - moze jakas dokladniejsza instrukcja?
może ktoś tą czcionkę wrzucić gdzieś na inny serwer bez wirusa i dokładną instrukcję jak zainstalować
Dobry wieczór :) Odświeżam temat, ponieważ linki do tego moda w mafii 2 powiększającego czcionkę napisów wygasły, a z racji słabego wzroku chciałbym, żeby te literki były nieco większe. Z góry dziękuję tym wszystkim, którzy pomogliby mi znaleźć taki plik lub mod. Pozdrawiam gorąco
Tak jak kolega wyżej. Ktoś może rzucić linka do tego pliku? Na necie nic nie znalazłem.
Zazwyczaj nie piszę postów pod rząd, ale teraz jestem do tego zmuszony. No ludzie, ale z was chamy i samoluby. Na 100% u kogoś ten plik zalega na dysku. Rzucenie go na jakiś serwer zajmie góra 2 minuty. Naprawdę jesteście aż tacy chciwi, że wy macie a nikomu innemu już nie udostępnicie? Kolega przede mną napisał taką samą prośbę pod koniec stycznia. Minęło prawie 5 miechów i nikt nie pomógł. Obejdzie się bez tej czcionki. Nie będę czekał kilku lat aż ktoś łaskawie udostępni ten plik.
a jeśli nikt nie ma tego pliku to skąd mamy go zabrać i udostępnić?
Kolego no trochę kultury... od razu wyzywać wszystkich od chamów i samolubów?
Poczekaj jeszcze może ktoś będzie miał..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Zgadzam się, chamstwo nie będzie tu puszczane płazem. Piszesz jednego posta, kiedy po 24 godzinach nikt ci nie odpisuje to zaczynasz obrzucać nas gównem. Gdyby ktoś miał ten plik to by go wrzucił, sądzę, że nie był on potrzebny takiej ilości osób, że ktoś na pewno go ma. Zainstalowało go może kilka osób, których teraz na forum nie ma. Zapewniam cię, że forum to ma parę osób, które z chęcią pomagają innym i na pewno by to zrobili, gdyby mieli ten plik. Za chamstwo ostrzeżenie +1.

Dziękuję za uwagę.
cron