Wiedźmin

Przed chwilą na gram.pl zamówiłem sobie edycję rozszerzoną wiedźmina. Jako, że wcześniej nie miałem z nią praktycznie nijak do czynienia pytam czy ta gra jest warta uwagi?, przyznam, że bardzo zachęciły mnie screeny i lista poprawionych błędów. Lubie tego typu gry poza tym teraz już nie ma odwrotu.

Jedyne, co mnie zmartwiło to, że nasza postać nie stoi centralnie na widoku, a jest lekko ustawiona z lewej strony, jak wpływa, to na grę?

Jakie są wasze opinie na temat gry, czy Polacy spisali się? Ja swoją opinię wyrażę jak mi ją dostarczą, czyli za jakieś 3 tygodnie... Trza czekać bo jeszcze nie było premiery.

Liczę, że ktoś w to grał:)
Obrazek
Mam tę grę, ale z pierwszej edycji. Wiedźmin to naprawdę najlepsza polska gra, jak i jedna z najlepszych za granicą. Fabuła jest bardzo nieliniowa i każdą decyzją możesz zmienić obrót sprawy.

W pierwszej edycji The Witchera były bardzo długie ładowania lokacji. Teraz na szczęście to poprawili - sam się przekonałem.

Fabuła jest wspaniała. Co do tego ustawienia gracza - też myślałem, że będzie mi się źle grało, ale okazało się, że jest jeszcze lepiej (takie coś zostało zastosowane również w GTA IV podczas jazdy samochodem).

Jednym słowem: miodzio.

PS. Dodam, że grę już przeszedłem 3 raz, bo nie jest się w stanie odkryć wszystkiego za pierwszym razem. Masz do wyboru czy jesteś neutralny czy po czyjejś stronie. Nie będzie Cię nikt pytał bezpośrednio - wybierzesz to podczas zadań (czasami nieświadomie).
No, no nabieram apetytu na tą grę. Czekam aż mi ją dostarczą, ale nie zagram wcześniej jak kompa nie kupie, czyli gdzieś pod koniec września dopiero pogram. Nie ukrywam, że cieszy mnie również zawartość edycji rozszerzonej, sporo w tym boxie tego jest. :)
Obrazek
Ja też mam tę grę i jestem z niej zadowolony system walki po prostu genialny grafika też polecam ;-)
Wczoraj dotarła do mnie rozszerzona edycja Wiedźmina, przyznam szczerze, że nie żałuję. Wszystko jest tak jak być powinno, pomimo tego, że jeszcze nie grałem, bo kompa odpowiedniego jeszcze nie mam, to nie żałuję tych 79 zł.

w zestawie:

* 5 płyt:
- DVD z grą
- ścieżka dźwiękowa
- muzyka inspirowana grą wiedźmin
- dodatki 1 (dwa nowe scenariusze, narzędzie do tworzenia przygód)
- dodatki 2 filmy z powstawania gier, tapety itp.
* 2 naklejki
* mapa
* Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
* Poradnik do gry
* Instrukcja do gry
* Ulotka ;)

Wszystko w fajnym rozkładanym boxie. Polecam, za niedługo ceny na pewno spadną, bo to jednak nie premiera, więc jeżeli ktoś nie grał, chciałby i lubi tego typu gadżety, to polecam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
No, no...tylko pogratulować ;) Szkoda, że jeszcze sam nie zarabiam :(
Szkoda, że nie zakupiłem Edycji Rozszerzonej. Jest taka bogata :-)
Gram w Wiedźmina już drugi dzień i muszę powiedzieć, że ta gra jest super.

Plusy +

` W chuj grafika, przy full detalach gra wygląda cudnie
` zajebiste lokacje, pomimo tego, że zwiedziłem dopiero dwie
` całość

Minusy -

` Niektóre głosy nie pasują do postaci, choćby głos Geralta
` Walka, wole system z Gothica, ten jest zbyt sztywny i liniowy
` ustawienie Geralta po prawej albo lewej stronie ekranu, bardzo, to utrudnia grę, choć idzie sie przyzwyczaić, to mi bardzo, to przeszkadza, powinna być opcja ustawienia Geralta w centrum ekranu.

Pomimo paru minusów gra i tak jest cudna
Obrazek
Ponoć w GTA IV kamera podczas jazdy samochodem też jest lekko z boku...ale nie całkiem, a nie wiem, jak to dokładnie wygląda w Wiedźminie ;)
Mafioso napisał(a):
Szkoda, że nie zakupiłem Edycji Rozszerzonej. Jest taka bogata :-)
Można się zapisać na stronie gry i pobrać wszystkie dodatki za darmo
-pistolecik- napisał(a):
Mafioso napisał(a):
Szkoda, że nie zakupiłem Edycji Rozszerzonej. Jest taka bogata :-)
Można się zapisać na stronie gry i pobrać wszystkie dodatki za darmo


Tylko w tedy jeżeli jesteś posiadaczem premierowej wersji wiedźmina, w innym wypadku nici, musisz podać klucz rejestracyjny przed pobraniem, nic za darmo...

Gra warta swojej ceny, questy są miodne, najbardziej rozwalił mnie turniej w chlaniu, wygrałem z Krasnoludem, padł po 5 piwach, Geralt dosłownie ledwo trzymał się na nogach. Do tego można jeszcze grać w kości i brać udział w walkach na pięści za pieniądze oczywiście.
Obrazek
Ciekawe, ciekawe ;) Może i skuszę się na tą grę?

PS. A kiedy planujesz zakup ETS'a?
Co do ETS'A to nie wiem, czytałem recenzje i słabo w nich wypadał, chyba zaczekam aż dodadzą do jakiegoś czasopisma, poza tym teraz trudno byłoby mi znaleźc czas na ets'a, gdy wręcz zakochałem się w wiedźminie. Ale przyjdzie czas i na ets'a :-D
Obrazek
A mógłbyś trochę bardziej pisać grafikę w Wiedźminie?
Kevin napisał(a):
A mógłbyś trochę bardziej pisać grafikę w Wiedźminie?

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1551
Edycja Rozszerzona: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6374