Wideo solucja misji Wszystkiego najlepszego

Oto moja pierwsza wideo solucja misji Wszystkiego Najlepszego.
Jeśli się spodoba mogę robić dalej.

LINK
Tak, tylko nowi gracze nie znają jeszcze wszystkich wozów a te zmodowane samochody na filmiku mogą ich zmylić.
Wszystko spoko, tylko te auta :/
Nie podoba mi sie. Po kiego cały ten długi wstęp? Wg mnie powinien tu też pojawić się jakiś twój głosowy komentarz. Jestem na nie
Crunk Ain't Dead, Ho!
powiedz czym nagrywałeś tem program że masz dźwięk?
Myślę, że jest to Fraps lub GameCam i tym podobne ;)
mam frapsa pełną wersje i dźwięku brak...
Popatrz w ustawieniach ;) Pod oknem, dzięki któremu możemy zmienić przycisk odpowiadający za nagrywanie, jest kratka z opisem "Record sound". Musi być ona zaznaczona ;)
Kevin napisał(a):
Popatrz w ustawieniach ;) Pod oknem, dzięki któremu możemy zmienić przycisk odpowiadający za nagrywanie, jest kratka z opisem "Record sound". Musi być ona zaznaczona ;)


Ja też mam frapsa z ustawionym ''record sound'', ale mimo to nie nagrywa :->
muore il bandito, la mafia vive
Załóż nowy temat i w nim opisz problem, bo się off-top robi.
Ja trochę wiary nie rozumiem po co wy wklejacie samochody typu mercedes albo jakieś inne z lat np.80. Moim zdaniem to psuje całą grę jak jedziesz mercem z lat 80 a mijasz samochód z lat 30 to się nie trzyma kupy. Ja nigdy żadnych samochodów nie wklejałem bo dla mnie to psuje całą zabawę oraz klimat. Mi się filmik nie podobał.!
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Zgadzam się Anakin. Mnie tam nigdy żadne mody, patche, kody i inne takie rzeczy nie kręciły. Mam Mafię już od 5 lat i jeszcze nigdy w życiu nie zainstalowałem żadnych modów, patchów itp. Nie wiem po co ludziom takie rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o Mafię. To tylko psuję cały efekt.
Obrazek