Wiadro - od dziś także jako broń!

Panie i panowie, przedstawiamy najnowszą broń z tajemnego arsenału Lost Heaven - Metalowe Wiadro Do Czyszczenia Toalet! Iście zabójcze narzędzie, mimo, iż niepozorne! Już od dziś, do nabycia tylko w toalecie przy kapitanie statku z misji "Wszystkiego najlepszego"! Nie daj się prosić! Już dziś wypróbuj nową, kunsztowną broń!
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Ymm. No i co z tym zrobić? :-P Jako broń się nie nadaje. Lepsze narzędzie do wyczyszczenia kibelka w którym ukryta jest broń.
muore il bandito, la mafia vive
Znane, a przynajmiej ja znam :-P .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Mnich napisał(a):
Ymm. No i co z tym zrobić? :-P Jako broń się nie nadaje. Lepsze narzędzie do wyczyszczenia kibelka w którym ukryta jest broń.


A dostałeś kiedyś z metalowego wiadra :-P
Ja sobie dzisiaj przywale z takiego wiadra :-P ,zobacze jak to jest :mrgreen: . Poszukam takiego wielkiego i uderze się którymś kantem. A tak na serio, wiadro (w grze) zadaje takie obrażenia jak pięść, czyli technicznie poprostu wisi w ręce :-) .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Eee... Ameryki nie odkryłeś. Wiadro jest w tejże misji dosyć ważne -

Ciekawostką jest fakt, iż wiadra nie da się schować.

Do spoilerów używaj tagu SPOILER ;) - M.
Kokoju napisał(a):
Ciekawostką jest fakt, iż wiadra nie da się schować.


Przynajmniej wprowadza trochę realizmu. Od biedy to jeszcze można jakoś strzelbę czy thompsona schować za ubraniem, ale wiadro jest raczej trudne w przechowywaniu pod ubraniem.
Wiadro jest słabą bronią , ale jak nie ma nic innego , to czemu nie.
Salieri Cię dorwie
Wiadro chyba się nawet nie kwalifikuje do broni. Wisi na ręku, więc Tommy wali samą pięścią.
muore il bandito, la mafia vive
Owszem, jest kwalifikowany jako przedmiot a nie broń, i jest mylnie uważany za broń. Podobnie jest z głową psa - wielu uważa ją za broń, choć jest to przedmiot, i nie zajmuje miejsca wśród pistoletów czy karabinów.
Kokoju napisał(a):
Eee... Ameryki nie odkryłeś. Wiadro jest w tejże misji dosyć ważne

Napisałem że wiadro wisi w ręce. Nie rozumiem czemu klasyfikujesz to jako odkrycie :-? .
Przeszłem mafie kilka razy i wiem że wiadro jest ważne :roll: .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Takie wiadro jest tylko raz bronią.Mianowicie tam , gdzie takie , wypchane cegłami możemy spuścić robotnikowi na głowę z dachu kościoła.Jedno uderzenie , ale mocne. Nigdzie więcej dużej krzywdy nikomu nie zrobimy wiadrem.
Salieri Cię dorwie