Wczytywanie poszczególnych epizodów w rozdziałach

Czy w mafii II da się wczytać tylko epizod, który chce się powtórzyć czy trzeba od początku cały rozdział
Bo u kumpla gram i w 2 rozdziale rozwaliłem ten samochód co trzeba sobie ukraść na początku i przerobić a chciałem go sobie zatrzymać na później (w garażu). I jak nacisnąłem rozdział 2 to od (oczywiście wyskoczyło czy chcesz zacząć od początku jak nacisnąłem nie to cię nic nie stało a jak tak to od początku rozdział wczytało) początku go przechodziłem nie ma tak jak w mafii 1, że zapisy są np 3.1 3.2 3.4 3.7... i można sobie epizod który chcesz w danej misji odtworzyć (jej skrawek)

Czy da się tak w mafii 2 lub czy jest jakiś mod czy kod, czy cheat który to umożliwia
Obrazek
Któraś wersja freeride dodaje taką opcję.
Obrazek
RG13 napisał(a):
Któraś wersja freeride


We free ride v2.1 można zapisać grę w jednym z 4 mieszkań. W misjach natomiast gra zapisuje się automatycznie i jak wybierzesz powtórz misję, to Ci wczyta grę od miejsca zapisu, a nie od początku misji.
to w każdym razie nie wiem ja to zrobiłem, ale chciałem 2 epizody wcześniej wrócić i mi cały rozdział wczytało od nowa
Obrazek
kozielek97 napisał(a):
2 epizody wcześniej


Możesz wczytać tylko jeden epizod wcześniej.
No a mi chodzi o to, żeby było tak jak w mafii 1
np.
Obrazek

6-01 Omerta - ......
6-02 Omerta - ......
6-03 Omerta - ......
6-04 Omerta - ......
6-05 Omerta - ......
6-06 Omerta - ......
6-07 Omerta - ......

I mogę sobie wczytać jaki chcę epizod z danej misji

cytuję: "czy jest taki mod, kod lub cheat, który to umożliwia"

Apropo Omerty ma ktoś może jakiś pomysł na to:
mafia-na-ps2-t2854.html
Obrazek
Wiem, o co Ci chodzi, ale raczej nie ma czegoś takiego.

edit// Teraz sobie przypomniałem, że jest takie coś. LINK

Obrazek

Z głównego menu gry wchodzisz w Rick's Load coś tam, coś tam i wybierasz rozdział, który chcesz i wczytujesz misję od danego momentu.
i jak to dokładnie działa
Obrazek
http://mafiatown.gram.pl/forum/loadchapter-t2788.html
Poczytaj to .
Load Chapter jest taki mod. Wchodzisz w menu load chapter wybierasz misję i "któryś z punków zapisu"
Każda misja ma po 4-6 punków czyli wiadomo o to czego szukasz.
Nie pytaj jak działa kolega podał linka to go pobierz i sprawdź. trochę samodzielności nie zaszkodzi... :-?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Zmieniam nazwę tematu na bardziej odpowiednią i przenoszę do archiwum, bo widzę, że problem rozwiązany.