!WAŻNE!

Witam, chciałbym poinformować, że projekt "klocuch 12" został ukończony.Celem projektu było sprawdzenie czy użytkownicy są mili dla nowych młodych userów.
WYNIKI ANKIETY SĄ TYLKO DLA MNIE, NIE ZOSTANĄ ONE NIGDZIE UMIESZCZONE.
Zaprosiłem mojego kuzyna który ma 12 lat, za zgodą jego matki pisaliśmy posty.Wszystkie błędy były celowe.
Chciałbym tu jeszcze pisać, jest tu wiele 'normalnych' ludzi.Jeśli szanowna administracja zdecyduje mnie zbanować, będzie to słuszna decyzja.
klocuch12 napisał(a):
Witam, chciałbym poinformować, że projekt "klocuch 12" został ukończony.Celem projektu było sprawdzenie czy użytkownicy są mili dla nowych młodych userów.


Kolega chyba za długo siedzi na YT. Postanowiłeś wybrnąć ze swojego trollingu zasłaniając się przy tym "projektem". Gościu, chyba za długo oglądałeś Grażynę Żarko. Śmiać mi się chce, heh.

A swoją drogą, to chyba kpina, że wybrałeś forum MT. Do takich badań trzeba raczej przejść na Onet albo podobne do niego inne strony. Nie widzę sensu, zresztą po raz kolejny udowadniasz, że brak u ciebie jakiejkolwiek logiki i przemyślanych działań.

klocuch12 napisał(a):
Zaprosiłem mojego kuzyna który ma 12 lat, za zgodą jego matki pisaliśmy posty.Wszystkie błędy były celowe.


Nohohoho, to jest właśnie ta część przekazu, która najbardziej mnie rozbawiła. Jest tak nierealistyczna ale jednocześnie tak zabawna. Swoją drogą, chciałbym poznać tę matkę i z nią poważnie porozmawiać. Oczywiście, jeżeli istnieje na tej planecie, w co szczerze wątpię, albowiem nikt przy zdrowych zmysłach nie angażowałby w takie akcje małych/młodych dzieci. Oglądając Grażynę Żarko, powinieneś o tym wiedzieć.

klocuch12 napisał(a):
Chciałbym tu jeszcze pisać, jest tu wiele 'normalnych' ludzi.

klocuch12 napisał(a):
Jeśli szanowna administracja zdecyduje mnie zbanować, będzie to słuszna decyzja.


Kolejny dowód na brak logiki w twoich wypowiedziach. Troll zostanie trollem, a takim wykrętem nabrałbyś chyba tylko głupich.

BTW. Najlepsze postanowiłem zostawić na koniec.

klocuch12 napisał(a):
WYNIKI ANKIETY SĄ TYLKO DLA MNIE, NIE ZOSTANĄ ONE NIGDZIE UMIESZCZONE.


Hehe, bez komentarza.
muore il bandito, la mafia vive
Eee.. Zaraz zaraz. Pogubiłem się. Jeśli miał być to projekt, to czemu jego wyniki nie zostaną nigdzie ujawnione ?! Zarejestrowałeś się na (jednym!) forum by od tak zrobić jakiś projekcik i wszystko zachować dla siebie ? Bardzo dziwne, a wręcz głupie.

Użytkownicy, owszem są mili dla nowych, młodych userów, a nie trollów. Twój cel projektu minął się z przekazem.

Gościu, na prawdę, ja bym się spalił ze wstydu mówiąc coś takiego jak w tym temacie... Oszczędź już sobie.
Obrazek
Każdego dnia mnie coś zaskakuje.

klocuch12 napisał(a):
Celem projektu było sprawdzenie czy użytkownicy są mili dla nowych młodych userów.

Na zlecenie jakiejś agencji zajmującej się badaniem opinii publicznej? TNS OBOP?

Wątek wyrzucam do śmietnika. Nazwa nieodpowiednia, dział nieodpowiedni i sam temat wygląda na przykład trollowania. Poza tym multikonto, więc w efekcie ban na stałe.

(edit) Na prośbę temat zachowuję dla potomnych w archiwum.
cron