Wasze ulubione miejsce w Mafii II

Wypisujemy, miejsca, które lubimy odwiedzać w Mafii, nawet jeśli nie są nam to pod drodze, może to być czyjeś mieszkanie, jakiś bar, sklep, czy ulica. Mile widziane screen'y ponieważ nie każdy może kojarzyć miejsce z nazwy :-)
Na przykład w moim przypadku jest to bar Dragstrip w Little Italy. Jego wystruj mnie wręcz powala, chętnie bym tak urządził własny pokój, ale mama by mnie chyba zabiła :))
http://img824.imageshack.us/img824/9416/76294197.png
Obrazek
Ulubione miejsce? Willa Scaletty. Nowoczesna, szkoda,
Obrazek
Sklep Harry'ego - szybka dostawa amunicji i lecimy dalej rozwalać samochody i walczyć z policją.
moje ulubione miejsce to most który prowadzi z little italy do hunters point. Można tam Delizją GrandAmerica poszaleć :-D oraz park lincolna piękne miejsce ;-)
Obrazek
Oczywiście że Villa Vita, Sklepy z ciuchami i Sklep Harry'ego, gdzie można kupić dobre spluwy :-D
Obrazek They never fight alone...
Dom Joego po przemeblowaniu i ten most przypominający most brukliński, zawsze jak musiałem przedostać się na drugą wyspę to jechałem przez niego :)
Doki ponieważ strasznię lubię łazić tam po wizycie u Harrego i testować na dokerach nową broń :evil: .
Villa Vita,sklep z ubraniami w little italia i doki
mieszkanie matki vita :D najbardziej klimatyczne podczas powrotu z wojny :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Villa Vito....Szkoda że Irlandczycy ją spalili
Glory Glory ManUtd XD
Villa Scaletta oczywiście - najfajniejsza hawira w Mafii 2 (szkoda, że ją spalili)
Bar Sokół Maltański, oraz Apartament Joe w Uptown. Podoba mi się też dzielnica, w której mieszka matka Vito. Dużo się w niej działo przy zwiedzaniu w rozdziale "Nie ma to jak w domu". To jest tylko moje zdanie, ale mi tam Villi Scaletta nie było szkoda, za to szkoda mi było kasy, która z nią spłonęła.
Burdel z DLC Joe Adventures : )
Zdecydowanie dom Vita (ten świąteczny klimat), kiedy to powracamy do domu w "przerwie" od wojenki. Cudownie klimatyczna lokacja i szkoda, że w grze ich tak mało;/
Obserwatorium. Jednym słowem bardzo ciekawe miejsce.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha