Wasz ulubiony klub lub reprezentacja w piłce nożnej

W tym temacie napiszcie jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski lub reprezentacja w piłce nożnej ;-) .
Moim ulubionym klubem jest Real Madryt, zaś ulubiona reprezentacja to Niemcy. Według mnie grają najlepiej, mają dobrą technikę gry. Tyle ode mnie, czekam na Wasze wypowiedzi ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja od zawsze miałem dwa ulubione kluby, pierwszy to Arsenal Londyn, a drugi FC Barcelona. Co do reprezentacji, to moje serce należy do Hiszpanii.
muore il bandito, la mafia vive
Klub Manchester United F.C.Reprezentacja to Anglia i Polska.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Fc barcelona
i Polska of coz
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Moje ulubione kluby to FC Barcelona i Lokomotiw Moskwa. Ostatnio Barca trochę mi podpadła w Lidze Mistrzów, myślałem, że ich stać na więcej. Z polskich klubów najbardziej lubię oczywiście moją lokalną drużynę, czyli Pogoń Szczecin, a także Legię Warszawa. Nienawidzę Wisły Kraków, to przeklęte pyszałki, które co rok pchają się by zostać mistrzem Polski. Na szczęście w tym sezonie dostali po tyłku i stać ich tylko na 7. miejsce :-P

Z reprezentacji najbardziej lubię naszą (nieszczęsną?) Polskę, a także Czechy i Portugalię.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Z klubów - FC Barcelona
Z reprezentacji- Włochy, Hiszpania, Urugwaj.
FC, FC w d* łechce...

Ja jednak wolę Real. :D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Z Klubów to do niedawna moim ulubionym klubem był Chelsa Londyn lecz teraz jest nim A.C.Milan.
Co do reprezentacji,to nie oglądam meczy reprezentacji ale podoba mi się jak grają Chorwaci :lol:
DOWN:Oj tam,oj tam :oops:
Mam kilka klubów, którym kibicuję. Z naszej ojczyzny są to: Wisła Kraków oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z zagranicy moją iskierką jest AC Milan. Co do moich polskich klubów, staram się oglądać wszystkie ich mecze, od ligi po europejskie puchary, mecz AC Milan śledzę tylko w pucharach.

klocuch12 napisał(a):
Z reprezentacji to do niedawna moim ulubionym klubem był Chelsa Londyn lecz teraz jest nim A.C.Milan


Aha... :roll:
mój Ranking klubów.
1. Ruch Chorzów
2.Manchester United
3.Atletico Madryt
4.Borussia Dortmund
Dwa pierwsze Kocham trzeci bardzo lubie czwarty bardzo lubie ze względu na sztame z Ruchem ale tak dużo bym o nim nie powiedział:) I jak ktoś jeszcze kibicuje MU to wchodzcie na Devilpage a jak już jesteście to piszcie nicki:)
i to ma ma na celu reklamy tej strony jak coś to moge usunąć.
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Wow, nie wypowiedziałem się jeszcze w tym temacie, dziwne :-)
Cóż, w każdej lidze mam drużynę (lub 2), której kibicuje. Kiedy dochodzi do starcia między nimi kibicuje w pierwszej kolejności polskiemu klubowi (czyt. Wiśle Kraków, bądź drużynom z którymi mamy zgodę), a potem słabszemu.

Barclays Premier - Manchester United
Liga BBVA - Real Madryt i Athletic Bilbao
Bundesliga - BVB
Bundesliga 2 - Alemannia Aachen
Ligue 1 - Olympique Marsylia
Liga Portuguesa - FC Porto i Sporting Lizbona
Eredivisie - Ajax
T-mobile Ekstraklasa - Wisła Kraków (oraz zgodowe ekipy)
Tippeligaen - Rosenborg Trondheim

Meczami reprezentacyjnymi za bardzo się nie interesuję, ale oczywiście podczas Euro kibicowałem Polsce :)) Lubię też oglądać mecze reprezentacji krajów skandynawskich - podoba mi się ich styl gry.


@Polski-Bocian
Mój nick na DP to GARBUS, ale za często się tam nie wypowiadam ;-)
Obrazek
Sick before for "Barcelona", not of our teams - of France (especially after chemrionata '98), of our - of the "Zenith" (Peter), CSKA (Moscow), "Rotor" (Volgograd), "Ararat" (Armenia ), "Shakhtar" (Donetsk)... all, the edges of the Armenian club, took the UEFA Cup :)
Obrazek
Tylko i wyłącznie reprezentacja Brazylii. Po prostu od zawsze, gdzieś od Copa America w 1997 roku. Ronaldo, Romario, Carlos, Rivaldo, Dida - idole sprzed lat ;-)

Obrazek
Obrazek
Moim ukochanym klubem jest Bayern Monachium
Jeśli chodzi o polski klub to oglądam praktycznie każdy mecz Stali Mielec

A jeśli chodzi o reprezentacje to Polska to number one ale reprezentacje Niemiec też lubię oglądać.
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo