VOD Onetu

Ostatnio w tv przeleciała mi reklama VOD Onetu, więc z ciekawości zajrzałem. I powiem wam, że trochę tam tego jest.

Na dziś można tam sobie oglądnąć:
  • Klub Szalonych Dziewic
  • Usta Usta
  • BrzydUlę (pierwsze 20 odcinków)
  • Magdę M. (wszystkie odcinki)
  • Kryminalnych (wszystkie odcinki)
  • Twarzą w twarz (wszystkie odcinki)
  • 39 i pół (1 seria)
  • Teraz albo nigdy (pierwsze 2 serie)
  • Odwróconych

http://vod.onet.pl

PS. Trzeba zainstalować Silverlight od Microsoftu. Odtwarzanie nie działa na Operze.
Ostatnio przeskakiwałem po kanałach to w "Dzień dobry TVN" jakaś pani podniecała się, że teraz może sama siebie oglądać w komputerze, strasznie komicznie to brzmiało ale takie buty.

Fajny pomysł, mam nadzieje, że dadzą możliwość oglądania "The Forgotten" które w przyszły wtorek będzie miało premierę bo emisja o 23:30 to lekka przesada.
Ciekawe, lubię "Odwróconych" dlatego chętnie tam zaglądne ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Kurdę, na Safari nie działa ;/ Trzeba czekać, bo do Mozilli nie kce mi się wracać ;)
Obrazek
Już oglądam poszczególne odcinki odwróconych i 39 i pół ;D
Wielkie dzięki Mafi ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Mafioso napisał(a):
Odtwarzanie nie działa na Operze.


Kurde... szkoda, akurat mam Operę. Ale może do Firefoxa na jakiś czas wrócę i oblukam pierwsze odcinki "BrzydUli" ;-)
Obrazek
Wszedłem,zobaczyłem,wyszedłem,nie wróciłem ;-)
Żaden serial na TVN mnie nie interesuje,tak więc...
Miłego oglądania,ja mam to gdzieś :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Szkoda tylko, że nie ma tego odcinka "Na wspólnej", który będzie emitowany dopiero po wakacjach... Szkoda :-(
Sorry za OT

@Up: Ty też oglądasz? Też żałuję, że nie będzie... Tak smaka przed wakacjami narobili, że...
A co do listy seriali - zmieniło się coś? Nadal można obejrzeć te same?

@Down: Ja właśnie też nie wiem... "Ty zabiłeś nasze dziecko" krzyczała tamta facetka (nie rozróżniam imion wszystkich postaci) i aż mnie dreszcz przeszedł jak on jej odpowiedział "musiałem to zrobić" :shock: Pół nocy myślałam o tym, czekam do września... Będą akcje ;)
Obrazek
Kasiu, tak, ja też oglądam. I bardzo, bardzo nie mogę się doczekać końca sierpnia (haha, ja mam wakacje do października :mrgreen: ), abym mógł już obejrzeć.
A wiesz może, o co chodziło z tym zabiciem dziecka czy jakoś tak?

I ja również przepraszam za OT :->