Mafia II - drugi trailer

Dyskusje ogólne na temat drugiego trailera Mafii II.
Najlepsze było jak go matka popchnęła :D A tak w ogóle to szkoda, że gameplaya nie było...
Mi się zdaje że ta scena z panienkami to był gameplay, widać po modelach
No i może jeszcze ta scenka, w które Vito i Joe jadą samochodem i wpadają w poślizg (nie widać całego auta). No ale mogliby pokazać więcej...
Ja oglądając dziś rano ten trailer wywnioskowałem 2 sprawki...

Kościół z zewnątrz i wewnątrz jest strasznie podobny do tego z Lost Heaven...nie mówiąc o otoczeniu...

2 sprawa- ten czerwony samochód co wpada w poślizg( co go całego nie widać) to z pewnością ten co przyjeżdża aby zabić Tommyego na końcu Mafii 1.

Więc samochód zgadza się w 100%..to Joe zabije Toma...jestem pewien :roll:
muore il bandito, la mafia vive
Nooo w HD znacznie lepiej się ogląda.

Przed kościołem zauważcie że jeden facet przechodził przez ulice ale musiał się cofnąć bo by go samochód przetrącił. Albo w scenie gdy Joe obejmuje panienki w tle idzie jeden gość też obejmujący dwie panienki.
Czy matka vito nie gada czegoś o świętym mikołaju?
Mnich ma racje jest to Ford thunderbird czyli te auto z ostatniego filmiku.Ale w tamtym okresie duzo tego jezdzilo wiec nie jestem przekonany ze go bedziemy musieli zabic ;-)
Ale mam nadzieje ze empire city to nie bedzie powiekszone lost heaven, chociaz moglo by byc ciekawie
Murphy był optymistą.
W scenie gdzie auto wypada z drogi, na skałach widać dwa duże domki, chyba jeden nawet z tarasem. Może w Mafii II też będzie wysoko położona dzielnica bogaczy.
wawrzus napisał(a):
(...)Ale mam nadzieje ze empire city...


To będzie Empire City nie Lost Heaven...jak zapewne słyszałeś Tommy Angelo opuścił Lost Heaven pod koniec swojego życia. Mówił, że wyjechał na drugi koniec ameryki czy coś takiego.

P.S. oglądając ponownie filmik zauważyłem, że w tym samochodzie siedzieli Henry Tomasino i Joe Barbaro.

O ile mnie oko nie myli to Joe trzymał Thompsona :-P
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
jak zapewne słyszałeś Tommy Angelo opuścił Lost Heaven pod koniec swojego życia


Nie pod koniec, po procesie sądowym.
Wiem ze to ma byc Empire city, ale chodzi mi o to ze empire city to moze byc troche bardziej rozpbudowane lost heaven lub ze skrawkiem lost heaven :-)
Murphy był optymistą.
A mnie najbardziej interesuje ten gość, ciekawa postać musi, to być jeżeli w trailerze go pokazują i w artach. Jaką rolę pełnić będzie, może coś na wzór Capo.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ta to wygląda podejrzanie, pewnie kieruje połową burdeli w mieście.

Obrazek
Hah :-D A trailer ... co tu dużo gadać świetny :-D


P.S

Acozz świetny avatar ;-)
Wie ktoś co to za piosenka w tle? Ta w drugiej części trailera.