Mafia II - drugi trailer

@up

Ta piosenka to Little Richard - Long Tall Sally

A co do Empire city nawiązując do rozmowy to myślę że będzie tak, że Tommy po wyjeździe z Lost Heaven wyprowadzi się właśnie do Empire City, to byłby łącznik między fabułami obu gier. A co do Vito, to on mógł na przykład całe zdarzenie epilogu Mafii obserwować z daleka.
A zresztą to musi być miasto Empire, ponieważ Eddie i Joe (czy jak oni tam mieli) nie jechali by do innego miasta by zabić Thomasa (a wiadomo że to oni przecież). A zlecenie dostali by od znajomych z przyjacielskiej rodziny Salieri. Mogliby np. zlecić mafiosi, którzy już wyszli na wolność (kara najmniejsza dla kogoś to było chyba 9 lat, jeśli się nie mylę).

Można tak rozmawiać do nieskończoności, lecz wszystko się okaże już na jesieni :)
lol
Ta piosenka to Little Richard - Long Tall Sally

Dzięki ;-)
piksel169 napisał(a):
@up

Ta piosenka to Little Richard - Long Tall Sally

A co do Empire city nawiązując do rozmowy to myślę że będzie tak, że Tommy po wyjeździe z Lost Heaven wyprowadzi się właśnie do Empire City, to byłby łącznik między fabułami obu gier. A co do Vito, to on mógł na przykład całe zdarzenie epilogu Mafii obserwować z daleka.
A zresztą to musi być miasto Empire, ponieważ Eddie i Joe (czy jak oni tam mieli) nie jechali by do innego miasta by zabić Thomasa (a wiadomo że to oni przecież). A zlecenie dostali by od znajomych z przyjacielskiej rodziny Salieri. Mogliby np. zlecić mafiosi, którzy już wyszli na wolność (kara najmniejsza dla kogoś to było chyba 9 lat, jeśli się nie mylę).

Można tak rozmawiać do nieskończoności, lecz wszystko się okaże już na jesieni :)


Twórcy wiele razy powtarzali że w fabule nie będzie powiązań z jedynką, także twoje przypuszczenia uznaj za obalone.
Ta, a w GTA4 mówili o tym, że można będzie wchodzić do każdego budynku. A jakoś tak się nie stało. Jest od cholery dużo obiecań ze strony twórców. A potem okazuje się że to są brednie. Mimo tego, że tak powiedzieli to nie oznacza że tak będzie. Być może celowo wprowadzają nas w błąd, byśmy mieli niespodziankę w postaci np. obserwowania zadań członka mafii, i brania z niego przykładu. Czyli takiego "mafijnego samouczka" przed wstąpieniem do mafii. A chyba twarze wskazują jednoznacznie że to są Joe i Eddie...
lol
Dla mnie idiotyzmem byłoby nie nawiązanie do jedynki. Nawet w GTA mamy czasem nawiązania do poprzednich części (postacie, miejsca). Peace.
Obrazek
piksel169 napisał(a):
Ta, a w GTA4 mówili o tym, że można będzie wchodzić do każdego budynku. A jakoś tak się nie stało. Jest od cholery dużo obiecań ze strony twórców. A potem okazuje się że to są brednie. Mimo tego, że tak powiedzieli to nie oznacza że tak będzie. Być może celowo wprowadzają nas w błąd, byśmy mieli niespodziankę w postaci np. obserwowania zadań członka mafii, i brania z niego przykładu. Czyli takiego "mafijnego samouczka" przed wstąpieniem do mafii. A chyba twarze wskazują jednoznacznie że to są Joe i Eddie...


Ja czytałem że nie będzie można wchodzić do każdego budynku, także źle przeczytałeś, jeśli nie, to daj link do wzmianki.

Przeczytaj sobie chociażby wywiad z Danielem Vavr'ą. Scenarzystą, wyraźnie podkreślił że w fabule nie będzie powiązań:

Did you try to follow up from the story of Mafia I? Lots of people speculated about Tommy and his daughter or son…
No, we didn’t. I’ve read quite a number of ideas people put on the Internet. Yes, lots of things could have been done predictably like that, but it wouldn’t have been good to do it just because people already thought it would be like that. I don’t think it is so important to have the screenplays connected. Besides, we would be limited in many an aspect because it would be obvious what has to happen. And this wasn’t attractive for us.


Twórcy powiedzieli także że powiązania będą jedynie w formie easter eggów

Edit

Wgl. nie wiem czemu się dziwicie. Chyba w każdym wywiadzie na konferencjach itp. było powtarzane
"To będzie nie typowa kontynuacja, nowe miasto, nowe postaci, nowa historia"
cron