Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Uszanowanie

Witam i kłaniam się wszystkim użytkownikom MafiaTown. Na imię mam Wojtek i jakiś czas temu stuknęła mi 22 wiosna życia. Mieszkam w Białymstoku, gdzie na co dzień studiuję filologię polską na lokalnym Uniwersytecie. Interesuje się Fantastyką, Sportem, Kulturą, Sztuką, Kinematografią, Literaturą i Historią. Na forum trafiłem przez przypadek, a że jestem wielkim pasjonatom zorganizowanej przestępczości zarejestrowałem się czym prędzej. Pozdrawiam wszystkich
Leave the gun. Take the cannoli.
Witaj ;-)
Obrazek
Witaj ;-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Witaj, zostań na dłużej i co tu dużo mówić - enjoy :-)
Obrazek
Witam imiennika ;-)

Jakby nie patrzeć - studenci to też taka forma zorganizowanej przestępczości :mrgreen:
Witaj na MT,
Witaj, zostań na dłużej i co tu dużo mówić - enjoy

Po takim przywitaniu napewno

Jakby nie patrzeć - studenci to też taka forma zorganizowanej przestępczości

I to jeszcze jakiej. Swoją drogą człowiek po pięciu latach picia zostaje alkoholikiem, student natomiast magistrem :mrgreen:
Leave the gun. Take the cannoli.
cześć i czołem :D
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Witaj na MafiaTown, stąd nie da się tak po prostu odejść. Wielu już próbowało...
Obrazek
Serdecznie witam na MT. Myślę, że po takim przywitaniu zaczepisz się u nas na dłużej :mrgreen:
Obrazek
Witam :-) .
Obrazek
Witaj.
Witaj i pamiętaj o Omercie.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Wasilków pozdrawia Białystok ;-) Witaj.
muore il bandito, la mafia vive
Elo ;)
Obrazek
cron