uratuj niewinną ofiarę przed potworem z głębin

witam
gdzie jest to miejsce ze zdjęcia w tej misji w trybie jazdy ekstremalnej?
pozdrawiam
Wiem, że całe zadanie wykonuje się na tej małej plaży za Rainbow Garden. Trzeba strzelić celnie w sznur którym do słupa przywiązana jest "niewinna ofiara" ;) Jednak nie bardzo pamiętam gdzie jest człowiek od którego możemy otrzymać to zadanie...
czlowiek znajduje sie na rynku w china town stoi w koncie
na mapce zaznaczylem go zolta kropka (jak nie w tm koncie to w innym ale na 100% na tym rynku) (a ta osoba jest zaznaczona na czerwono jest to tak bardziej po prawej stronie mapy na dole)
http://img115.imageshack.us/my.php?image=gosctm7.jpg

jak klikniesz dwa razy w mapke to ona sie powiekszy i potem na mapce znajdziesz china town i tam jest on zaznaczony :)
Murphy był optymistą.
wielkie dzięki :) chodziło mi o to gdzie jest ta kobita :)
a tak btw są gdzieś może jakieś screeny czy opisy tych misji dodatkowych żeby tak nie zawracać dupy jak będę znów potrzebował jakiejś pomocy?
jeszcze raz serdecznie dziękuję za szybką pomoc
pozdrawiam
kliknij na pomogl :mrgreen: (bedzie to moj pierwszy punkt pomogl na jakimkolwiek forum)
max szukalem i nie znalazlem nic ciekawego (jakby co to pisz w tym temacie co zalozyles ino popros modernizacje zeby zmienila jego nazwe na "jazda ekstremalna- pomoc")
ja przeszedlem kilka misji w jezdze ekstremalnej i moge ci pomoc :-)
Murphy był optymistą.
Gdzieś była taka mapka z zaznaczonymi wszystkimi ludźmi i drogą do zadań. Poszukaj jej jeśli chcesz ;) No i na pewno gdzieś znajdziesz opisy ;)
poprawka... nie w sznur , a w kłodkę ;-)
Ta misja jest chyba najtrudniejsza :-? trzeba jeszcze szybko dojechać
No, co ty! Ja ją teraz przechodzę za pierwszym razem... no dobra, czasem za drógim podejściem. Wystarczy wziąć wóz z garażu Tommy'ego i umieć jeździć! :mrgreen: Czasem gdy dojadę i zejde na dół zostaje mi się ponad 30 sek. wtedy biegnę i próbuje strzelać w kłódkę, niemal zawsze się udaje... 8-)

PS Według mnie najtrudniejsza jest ta z bombą w ciężarówce, która wybucha poniżej prędkości 34mil/h. Trzeba mieć niezłego farta, żeby nic ci nie zagrodziło drogi...
-pistolecik- napisał(a):
Ta misja jest chyba najtrudniejsza :-? trzeba jeszcze szybko dojechać


Stary uda się jeżeli będziesz szybko jechał i celnie strzelał.
Ja np gdy nie wiedziełem że trzeba nawalać w kłódkę to nawalałem w tego potwora.
Hehehe jakoś nie udało się zabić więc sam później się domyśliłem że należy strzelać w kłódeczkę :mrgreen:

A co do tej ciężarówki to przyznam się że nigdy jej nie przeszedłem :->
muore il bandito, la mafia vive
Wiem, że to nie ma za wiele związanego z tematem, ale poszukaj sobie (nie mogę zamieścić adresu strony, bo mój post wyląduje w kuble) "hardest game", znaną pod nazwą "najtrudniejszej na świecie". Są dwie części tej gry: w drógiej doszedłem do (aż?) 9 poziomu, a w pierwszej do 22, 229 śmierci i nie wytrzymałem :evil: .
Udało mi się po prostu strzelałem w złe miejsce
Ona jest w Down Town w tym kwadracie
Patras
A ja od razu tam pobiegłem, i strzelałem w te łańcuchy i nic ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja raz strzeliłem w te łańcuchy i puściły jak grałem pierwszy raz , a przy następnych okazjach nie udawało mi się już.
Salieri Cię dorwie
cron