Upload

Mam pytanie. Zna ktoś jakąś dobrą stronę do wrzucania plików bez zakładania konta Premium? Chodzi mi przede wszystkim oto, żeby był długi okres przechowywania plików.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ja od dwóch lat mam konto(zwykłe oczywiście) na MEDIAFIRE.COM i wszystkie pliki cały czas są na nim. Chyba że sam je skasuje.
Więc śmiało mogę Ci "ich" polecić
Dzięki kolego :-)


EDIT: Czy zna ktoś stronę gdzię można wrzucać pliki większe niż 200MB bez zakładania konta Premium?

EDIT2\\: Nie chce mi wgrać pliku. Zacina się przy 99%.

EDIT3:\\ Czy na Hotfile.com jest nieograniczony okres przechowywania plików? Bo na mediafire.com nie chce mi wgrać plików.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
hotfile.com

Jak dla mnie jest jednym z wielu serwisów które utrudniają pobieranie plików...

ja wolę takie serwisy jak

wrzuc.to
zshare.net ....

na zshare.net możesz założyć konto i wysyłasz pliki do 2gb... a do tego one nie są usuwane..
bo jak uploadujesz bez konta to po miesiącu od ostatniego pobrania zostają wykasowane z pamięci strony.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Dzięki za podpowiedź SharkY. Mediafire na razie mi działa, ale zshare.net też wypróbuję.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Speedyshare.com też mają fajny upload.
Mediafire.com też korzystam.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Tylko i wyłącznie fileserve :))
Żeby na zshare.net było można wrzucić plik do 2GB trzeba mieć konto premium. Tak to tylko do 1GB.

Czy na hotfile.com pliki są przechowywane wiecznie?
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ja podobnie jak Dosia, polecam ci mediafire.com. Mam tam konto stosunkowo niedługo, bo ok. 3-4 miesiące, ale z mojej strony powiem ci, że również wszystko w porządku. Pliki leżą tam od właśnie ok. 3 miesięcy, od kiedy mam konto i jakoś nie zanosi się, żeby miały zostać skasowane. No a jeżeli chodzi ci o długość przechowywania plików, a Dosia twierdzi, że leżą tam już ok. 2 lata, to mediafire.com jest chyba najbardziej odpowiedni ;-)
Wiem, wiem. Używam mediafire.com, a teraz będę jeszcze używał wrzuc.to.
Wiesz może czy na hotfile.com pliki są przechowywane wiecznie (oczywiście na koncie free)?
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Mi na koncie kolekcjonerskim od roku nic nie zniknęło, ale PODOBNO po 6 miesiącach kasują pliki na zwykłym koncie o ile nikt ich nie pobierał.
Hmm... Polecam HotFile oraz FileSonic, natomiast FileServe jest moim zdaniem najgorszym takim serwisem. Jakiego pliku bym nie pobierał - 4/5 kb/s. A normlanie leci 240kb/s
Obrazek
Coś masz nie tak, bo mi non-stop leci 300kb/s (limity) a na koncie premium 2,3mb (mam 25mb od UPC).
Jeszcze mogę dorzucić coś jakiego jak DropBox. Sam używam.
Działa to na tej zasadzie ze instalujesz u siebie programik który tworzy ci folder do którego wrzucasz pliki. No i od razu się upią. Minusem jest mała pojemność. Ale za każdego zaproszonego znajomego dostajesz 250MB
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
czy coś się zmieniło w sprawie tych stron? potrzebuje wrzucić plik 12MB tak żeby mógł każdy pobrać, z za granicy też..nie koniecznie posiadając na tej stronie jakieś konto..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I