Unreal Tournament

Ciekawi mnie to czy graliście w tą gre?
Unreal Tournament(2003,2004), Unreal 2, Unreal.
Ja jestem jej wielkim fanem i nawet założyłem już forum :-)
Potrzebuje tylko userów :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Jeśli możesz to opisz trochę więcej tą grę. To pewnie zachęci ludzi, ponieważ będą wiedzieć "na czym stoją" ;)
Ok :-)
Dam tekst z wiki bo jak ja się rozpisze to będzie trwało kilka dni ;-)

Unreal Tournament jest komputerową grą FPS wyprodukowaną przez Digital Extremes, wydaną przez GT Interactive a w Polsce przez LEM. Jest to gra sieciowa typu multiplayer. Jej bezpośrednim konkurentem był Quake III: Arena, który wbrew powszechnemu przekonaniu, został wydany nieco później (7 grudnia). UT zdobywała swoich fanów poprzez bardzo dobre boty oraz alternatywny tryb we wszystkich broniach. Producent wyposażył także grę w możliwość uruchomienia mutatorów, co wyposażało grę w nowe opcje
muore il bandito, la mafia vive
Swego czasu grałem w UT04, ale nie wciągnęła mnie na tyle żebym dłużej w to mordował. Ni to grzeje ni to ziębi.
Obrazek
A mnie wciągneła na długi czas :-)
Bardzo fajna gra.Multiplayer najlepszy.
muore il bandito, la mafia vive
Bo tak się dziwnie złożyło, że ta gra składa się tylko z multiplayera (nie licząc misji treningowych) :)
Crunk Ain't Dead, Ho!
Bo tak dziwnie się złożyło że ta gra ma SINGLE i MULTI player.
muore il bandito, la mafia vive
Z tym, że single to trening lub pojedynek z botami. Czy to wystarczający powód, by powiedzieć, że gra ma singla?
Crunk Ain't Dead, Ho!
Single player to tryb bardziej fabularny.Jest w nim zawarta część całego Unreala.
Więc można mówić że ma singla.
muore il bandito, la mafia vive
cron