Ulubiony soundtrack

Ogólnie dla mnie cały soundtrack z mafii to rewelacja ale najbardziej lubię La Verdine, Briefing- Conspiracy i ten utwór który leci w misji "lepiej do tego przywyknij" między bójkami, niema ktoś linku do tej muzyki?
Do Jakuba: Możesz z tej strony pobrać MafiaDataXTractor, wypakować pliki do głównego folderu z grą, a następnie wypakować folder Music. Odpalasz program i szukasz "Music". Potem sobie sprawdzasz, który to soundtrack i gotowe :)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
@Problemowicz: Tyle, że jak wypakuje utwory MafiaXData Tractorem to nie będzie miał wszystkich utworów. Polecam ściągnąć sobie wszystkie utwory w grze (tzn. na licencji np. muzyka z lotniska w misji "Omerta").

Żeby nie odchodzić od tematu to do mojej poprzedniej wiadomości chciałbym dodać, że teraz podoba mi się ogólnie cały soundtrack na licencji wykorzystany w Mafii np. muzyka z Oakwood.
Mój ulubiony soundtrack to La Verdine :-)
Obrazek
Mise ulicka, słyszane choćby w misji uciekinier. No i bellevile django reinhardta.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
A wie ktoś może jak nazywa się utwór który leci kiedy są końcowe napisy?
Lordz of brooklyn - Lake of fire.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
La Verdine zdecydowanie, i utwór nie wiem jak się dokładnie nazywa ale to muzyka w Chinatown
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
Moimi ulubionymi utworami są
-Main Theme- Po prostu rewelacja. :-)
-Lordz of Brooklyn- Też świetne
-Carchase 2- W pościgach świetnie się spisuje
Oraz ta muzyczka co leci na Wyspie Centralnej.
Obrazek
Skoro już temat odkopany to napiszę.

-Main Theme
-Belleville
-Chinatown,my Chinatown
-You Run Your Mouth And I'll Run My Business
-Cavalerie(Little Italy)
-Brefing Bad
-The Mooche
-Fighting Theme 2
-Brefing Conspiracy

Przepraszam że tak długo,ale Mafia ma tak genialny soundtrack,że ciężko jest wybrać jeden ulubiony ;-)
Warrior napisał(a):
La Verdine zdecydowanie, i utwór nie wiem jak się dokładnie nazywa ale to muzyka w Chinatown


The Mills Brothers - Chinatown, my Chinatown - też mi się podoba, a oprócz tego La Verdine i The Mills Brothers - Caravan
Moje ulubione kawałki to zdecydowanie La Verdine, Main Theme oraz muzyczka przegrywająca w Cenral Island :-)
Ale odkop! :-P
Ale temat ciekawy, to i ja się dorzucę.

Na pierwszym miejscu stawiam "Cavalerie" z Little Italy. W drugiej kolejności "Main Theme", potem "Lentement Medemoiselle" ze wsi, i jeszcze z takich śpiewanych zaliczy się "I'm Living In A Great Big Way" i "You Run Your Mouth"
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hmm... Car Chase II i Fighting Theme I.
- Main Theme
- Chinatown, My Chinatown - The Mills Brothers
- BelleVille - Django Reinhardt i Quintette du Hot Club de France

Te trzy utwory jakoś mnie podnoszą na duchu. Ale Main Theme wręcz wywołuje dziwne wspomnienia, raz smutek, raz nadzieję.