Ulubione zwiastuny

Jakie są wasze ulubione trailery gier filmów i gier?

U mnie absolutnie miejsce pierwsze zajmuje trailer "Zabijając potwory":


Później:
- teaser Cyberpunk 2077

- mimo że bardzo krótki, teaser drugiego sezonu The Walking Dead

- "Take Earth Back" (lub "Nie poddamy Ziemi")
Ciężko tak teraz przypomnieć sobie wszystkie ulubione, ale mimo wszystko trzeba odświeżyć pamięć.

Najwyżej oczywiście pierwszy trailer Mafii 2. Pamiętam jak się nim jarałem :


Pozostała kolejność bez znaczenia.

GTA Vice City :


Trzy trailery Star Wars The Old Republic. Wciąż uważam, że zamiast słabej gry powinni zrobić takie filmy jak na tych trailerach.

"Deceived" :


"Hope" :


"Return" :


Mój ukochany Warhammer.

Warhammer 40000 : Dawn of War : Dark Crusade :


Warhammer 40000 : Dawn of War 2 :


Warhammer 40000 : Space Marine :


Warhammer 40000 : Dawn of War 2 : Last Stand :


Warhammer Mark of Chaos :


Starcraft 2 : Heart of the Swarm :


Hitman Blood Money :


Hitman Absolution :


Batman Arkham Asylum :


Warcraft 3 :
muore il bandito, la mafia vive
Jak w tytule. Wypisujcie swoje ulubione Trailery z filmów, gier czy Machinim. Mogą być zarówno przed- jak i -po premierowe. Napiszcie, czemu Wam się tak podoba/ją.

Świetna muzyka, wykonanie świetne, sceny w Bastylli są świetne, a szczególnie animacja wyrzucania z okna trupa i zgaszenie lontu przez Asasyna Arno.

Z racji tego, że był już dosyć podobny temat - łączę je i przenoszę tam, gdzie jego miejsce - M.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.


IMO najlepszy zwiastun świata :-P Obejrzałem go chyba z milion razy, cieszy tym bardziej, że to nasza produkcja.
Ja tak na szybko to przypominam sobie tylko jeden, a jest to trailer Mafii 2 nazwany Kick in the Head. Świetnie zrealizowany, z fajnym konceptem przesuwającej się kamery ukazującej różne wydarzenia, dzięki czemu mamy wrażenie jakby cała sekwencja została uchwycona w jednym ujęciu. Do tego w tle rozbrzmiewa świetny kawałek Deana Martina "Ain't that a kick in the head". Pamiętam, że ten trailer niesamowicie nakręcił mnie na Mafię 2 :-D Miodzio!

Zapowiada się naprawdę dobry film. Szkoda tylko, że nie mam czasu do kina się wybrać.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Strasznie spodobał mi się pierwszy oficjalny trailer gry Just Cause III, który swoją premierę miał tydzień temu.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mi najwięcej podoba się ten zwiastun i ta muzyka od 1:13 - coś pięknego :-D

Obrazek
No myślę, że z całą stanowczością mogę stwierdzić, że zwiastun Mafii III jest teraz moim faworytem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Do mojej listy ulubionych zwiastunów dołączam najnowszy trailer siódmej części Gwiezdnych Wojen. Miazga!

muore il bandito, la mafia vive
Najnowsza część Hitmana może przebić wszystkie dotychczasowe gry z tej serii. Dodaję do mojej listy ulubionych zwiastunów:

muore il bandito, la mafia vive
^ Wow, robi kosmiczne wrażenie. Jestem co prawda lekko uprzedzony do tej nowej części ze względu na Absolution, które średnio mi podeszło. Liczyłbym na powrót do korzeni i rozgrywkę oraz prowadzenie fabuły bardziej podobne do tych z Silent Assassin (notabene mojej ulubionej części).

Tak BTW, to w tym zwiastunie nie pojawiają się migawki ze zleceń 47 właśnie z poprzednich części? Wydaje mi się, że scena z sushi to moment z misji gdzie zabijamy Hayamoto w jego posiadłości w Japonii w Hitman 2: Silent Assassin. No i scena gdzie 47 zabija mężczyznę grającego na skrzypcach to bodajże pierwsza czy druga misja z Hitmana Blood Money, której akcja toczy się w winnicy. Świetny zwiastun, na pewno w nowego Hitmana zagram, bo część drugą i trzecią ogrywałem dziesiątki razy, później kilka razy przeszedłem Blood Money i raz Absolution. Powinno być dobrze :-)

A żeby mój post nie był takim całkowitym offtopem to zamieszczę trailer do Assassin's Creed: Unity, który został zaprezentowany dwa lata temu na targach E3. Trwa on nieco ponad 3 minuty i robi wrażenie głównie ze względu na świetne ukazanie scen z rewolucji francuskiej i zgranie tych scen z ciekawym remakiem kawałka zespołu Tears for Fears Everybody wants to rule the world, wykonywanym przez nowozelandzką piosenkarkę Lorde. Zrobił na mnie wtedy duże wrażenie.

nivener napisał(a):
Tak BTW, to w tym zwiastunie nie pojawiają się migawki ze zleceń 47 właśnie z poprzednich części? Wydaje mi się, że scena z sushi to moment z misji gdzie zabijamy Hayamoto w jego posiadłości w Japonii w Hitman 2: Silent Assassin. No i scena gdzie 47 zabija mężczyznę grającego na skrzypcach to bodajże pierwsza czy druga misja z Hitmana Blood Money, której akcja toczy się w winnicy.


Tak, to zlecenia które 47 wykonywał w poprzednich częściach. Z tego co wiem gra ma być podzielona na dwa okresy - w trakcie rekrutacji do ICA, czyli w międzyczasie Codename 47, oraz 20 lat później czyli już po Absolution. Sam filmik ma się znaleźć w grze i być pomostem między tymi okresami.

Ten kto grał w poprzednie części powinien kojarzyć te scenki:

1. A House of Cards - Blood Money
2. Tracking Hayamoto - Silent Assassin
3. Traditions of the Trade - Codename 47/Contracts
4. A Vintage Year - Blood Money
5. Vixen Club - Absolution
muore il bandito, la mafia vive
cron