uliczka z wersji beta i alfa??

Zawsze zapodawaj fotki do rzeczy które uważasz za "amazing" ;-)
Obrazek
Ciekawe, jeszcze tego nie widziałem
che che dobre! ale być może to tylko znowu jakiś pomysł typu kosyno albo człowiek z głową psa. ale być może naprawde miała być tam uliczka...
woncki napisał(a):
che che dobre! ale być może to tylko znowu jakiś pomysł typu kosyno albo człowiek z głową psa. ale być może naprawde miała być tam uliczka...


Człowiek z głową psa istnieje więc to rozwiewa wszelkie wątpliwości ;-)
muore il bandito, la mafia vive
a tak pozatym to ja te uliczki znalazlem sam wiec to nie sa jakies wałki przeczytane w necie :-D
Murphy był optymistą.
a no prawda......
No tak, ale widziałem screen z wersji Beta albo nawet Alfa w której jest pokazana ta uliczka.
Tak? A podasz adres stronki/screna gdzie to było? Z ciekawości pytam, chciałbym to zobaczyć.
Dokładnie też chcę to widzieć ;)
Prosimy o link albo nazwe strony.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Sorry za OT ale proponowałbym zobaczyć datę ostatniego posta.
Może miała tam być ta uliczka ale twórcy zdecydowali się na objazd obok :mrgreen:
MAFIA II
Albo chodzi o pościg z misji "Lepiej do tego przywyknij". Bill i ten drugi - szefowie bandy - uciekali tam, jednak zobaczyli, że jest ślepa uliczka i pojechali na skróty (skręcili). Jeśli nie wierzycie, gońcie ich długo a się przekonacie. ;-)
Goniłem ich ostatnio kilka razy, specjalnie aby było to długo i teraz mam pytanie, o które ''tam'' chodzi? ;-)
O "tam", gdzie jest ten mur. Który blokuje drogę (uliczkę z wersji alfa beta).
Ani razu nie miałem takiej sytuacji..
Co do tej uliczki jest to ciekawe ...
Sorry za OT ale proponowałbym zobaczyć datę ostatniego posta.

Dosia od postu ostatniego było w tym momencie 10 dni (dobrze mówie?) to nie jakieś 5 miesięcy...

Ponad rok ;) - M.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
cron