Ukryte auta w grze.

Witam czy jest jakiś sposób aby w trybie free-ride można było jeździć cieżarówką wojskową Sicily Military Truck,prison bus.
Widziałem też wózek widłowy i transporter opancerzony na gąsiennicach.
Proszę o pomoc bo chciałbym sobie pojeździć tymi autami. :cry:
nick steam:sr2480
Popodmieniaj modele lub dodaj je do skryptu FR
Obrazek
A jak to mam zrobić bo nie znam się kompletnie na moddingu.
Albo czy jest już gotowy plik co się kopiuje do folderu z grą i gotowe.
Dobrze się czujesz :?:

[Ostrzeżenie słowne, następnym razem warn+1 za bezsensowne nabijanie postów]
Obrazek
Mikrusiarz napisał(a):
Dobrze się czujesz :?:

Dobrze tylko mam problem z pisaniem postów.
Mam klikać na edycję czy cytuj
Dzięki a czy ktoś może mi pomóc z tymi ukrytymi autami bo sam sobie nie poradzę.
Dziękuję.
Soberat gdzie są te pliki bo szukam i nie mogę znaleść foldery mam po odkrywane.
Albo jak ktoś ma to niech mi wyśle plik już z tymi autami i wtedy podmienię w katalogu z grą.
Witaj jimmen17 muj e-mail to [email protected] Dzięki że chcesz mi pomóc bez ciebie nie dałbym sobie rady.
Witaj jimmen17 ten free ride od ciebie nie działa mam grę oryginalną z kupionymi wszystkimi dodatkami.
Mam freeride v2 by Costa wgranego i chciałbym mieć w tym freeride ciężarówkę sicily military truck i autobus więzienny.
Musiałem grę od nowa zainstalować bo freeride od ciebie nie działał i nie mogłem uruchomić jimmiego vandety.
Chcę mieć tylko freeride v2 by Costa z tymi autami.
Edytuj posty, następnym razem będzie warn.
Podmień modele np.
nazwa_modelu1.sds zamień z modelem ukrytego auta. Wcześniej zrób backupy
Obrazek
Nie da rady pojeździć transporterem i wózkiem, ale da się włoską ciężarówką. Jak chcesz to podeślij swojego FR, dodam te samochody do garażu.
który plik podesłać? chyba że byś udostępnił plik z wszystkimi autami w garażu ;-) i ta cięzarówka.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie wiem jaką masz wersję FR, są różne- w formie DLC, stworzone pod mapę w Joe'a Adventures, albo zwykłe, podmieniające kilka plików. Sprawdź, czy masz pliki freeride_main.sds lub gui_main.sds. Albo po prostu całego moda mi podeślij, to znajdę odpowiedni plik.

Jeżeli masz kupione dodatki Jimmy's Vendetta i Joe's Adventures to sytuacja może być jeszcze prostsza:

http://www.mediafire.com/?57fnjqmwwga047e

To jest moja ulubiona wersja FR, która korzysta z mapy Joe's Adventures (dostęp do tamy i kilku ciekawych obiektów), pełny garaż, możliwość zapisu, dostęp do willi w Hillwood i wiele innych.
Witam ponownie w końcu udało mi się wgrać ciężarówkę sicily military truck.
Sicily military truck mam podmienionego za schuberta beverly i mam problem.
Nie słyszę odgłosu silnika tylko słychać hamulce i klakson
Jak zrobić oby ciężarówka miała odgłos pracującego silnika.
nick steam:sr2480
Nie słychać silnika, bo o ile pamiętam w pliku sds tej ciężarówki nie ma plików dźwiękowych silnika, lub nie zostały skojarzone z samym pojazdem. Po prostu jest to niedokończona ciężarówka.

Byłaby możliwość modyfikacji tego parametru jak i innych, ale na razie trzeba czekać na Rosjan, aż rozszyfrują który fragment kodu za co odpowiada.
jimmen17 napisał(a):
Nie wiem jaką masz wersję FR, są różne- w formie DLC, stworzone pod mapę w Joe'a Adventures, albo zwykłe, podmieniające kilka plików. Sprawdź, czy masz pliki freeride_main.sds lub gui_main.sds. Albo po prostu całego moda mi podeślij, to znajdę odpowiedni plik.

Jeżeli masz kupione dodatki Jimmy's Vendetta i Joe's Adventures to sytuacja może być jeszcze prostsza:

http://www.mediafire.com/?57fnjqmwwga047e

To jest moja ulubiona wersja FR, która korzysta z mapy Joe's Adventures (dostęp do tamy i kilku ciekawych obiektów), pełny garaż, możliwość zapisu, dostęp do willi w Hillwood i wiele innych.


Przepraszam, że napiszę to tutaj, ale nie chcę tworzyć nowego tematu. Jeśli zielonym albo czerwonym ten post będzie wyjątkowo przeszkadzał, to oddzielcie do nowego wątku :-)

Jimmen, czy ten FR będzie działał, gdy nie mam JA, ale mam JV? Zależy mi na dostępie do tych miejsc, które wymieniłeś ;-)
Niestety trzeba mieć JA, ponieważ to właśnie w JA była poszerzona mapa. Zielonego pojęcia nie mam dlaczego nie zrobili całego FR w oparciu o 1 dodatek, zamiast kilku.
polityka finansowo marketingowa, w rzeczywistości w tym momencie ta gra kupowana na raty jest 2 a nawet 3 razy razy droższa :))