Ukryte auta, ludzie...

Chyba wszyscy wiedzą o ukrytym policyjnym Lassiterze w misji "Wycieczka na wieś" oraz że jest on używany przez policjantów w zadaniu od Lucasa.
Zaciekawiło mnie to i dlatego pytam gdzie i co:
- jest ukryty Lassiter w zadaniu od Lucasa po misji "Kampania wyborcza",
- jest ukryty (być może niewidzialny przez jakiś czas jak człowiek w Samouczku) policjant który przybiega zawołany przez właściciela Celeste Marque 500,
- są ukryte policyjne wozy w trakcie misji "Wycieczka na wieś",
- się dzieje z przechodzącym przez drzwi Big Dick'iem oraz Salvatore.

To wszystkie moje pytania oraz zachęcam do zadawania swoich pytań.
Z góry dziękuję tym którzy podejmą się odpowiedzi na te zagadnienia.
Ladro napisał(a):
- są ukryte policyjne wozy w trakcie misji "Wycieczka na wieś",


Radiowozy, w chwili uwolnienia Sama, przyjeżdżają na farmę, więc wcześniej muszą gdzieś stać, nie? Przecież nie pojawią się z powietrza (przynajmniej nie na silniku Mafii :-P )
No to piszę przecież "gdzie są ukryte" więc nie rozumiem o co ci chodzi...
Nie wiem co ma na celu lokalizacja tych "ukrytych" modeli.
Każdy kto otwierał misję "mafia Worl editorem" wie co gdzie jest.

Co do gangstera z samouczka, gdy gramy patrząc ze sceny na wyjście wychodzi on ze ściany po lewej stronie. A jest on dokładnie zaraz za nią.

a co dzieje się z Salvatore ? nic po prostu model stoi zaraz za drzwiami i sobie stoi nie idzie na kawę czy do łóżka :)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
A tak przy okazji Editora żeby nie zkaładać nowego tematu:
wszystkie pliki WinRar wypakowałem do folderu z grą a po naciśnięciu Editor.exe napisało że nie ma d3dx9_42.dll
Co zrobić? (chyba zły dział)
d3dx9_42.dll -ściągnij ten plik (wpisz w google jest ich pełno ) i wgraj do C:/windows.

z tego co mi wiadomo jest to plik chyba z DX9 ...albo DX8 nie wiem dokładnie. Choć patrząc po nazwie to to chyba z DX9 :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie ma! Próbowałem z kilku stron ściągać i pokazuje że nie zgodny z Windows NT czy coś...

Zainstaluj najnowszy DirectX, poza tym posty niezwiązane z tematem, który nota bene sam założyłeś - M.
Ladro napisał(a):
No to piszę przecież "gdzie są ukryte" więc nie rozumiem o co ci chodzi...


Ladro napisał(a):
Zaciekawiło mnie to i dlatego pytam gdzie i co:
Ja mam pytanie dotyczące misji 'odwiedziny u bogaczy'. Kiedy otwiera sie brama wjazdowa i skąd przyjeżdża ten silver fletcher? Gdzie on stoi wcześniej?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
on stoi tam gdzie idziesz go otwierać :P tylko do czasu otwarcia sejfu jest on nieaktywny czyli wyłączony i modelu nie widać. Ciekawostka to jest taka że morelo po przyjściu do pokoju po prostu się zatrzymuje i nic nie robi:P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
on stoi tam gdzie idziesz go otwierać :P tylko do czasu otwarcia sejfu jest on nieaktywny czyli wyłączony i modelu nie widać. Ciekawostka to jest taka że morelo po przyjściu do pokoju po prostu się zatrzymuje i nic nie robi:P



Co miałby robić Morello w willi prokuratora ? I jak auto może stać tam, gdzie Salvatore go otwiera, jak widać, że wjeżdża od ulicy przez bramę ?


Ukrytą postacią w grze może być brat Tommy'ego, ponieważ nie ma go w teksturach. Nigdy go, co prawda, nie spotkałem, ale na YT krąży trochę filmików na jego temat. Oto jeden z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=s5YLsEulVGI&feature=related
A ja mam pytanie - jak odblokować samochód którym podwozimy Salieriego do reatauracji w misji Bon Apetit (zielono czarny), bo po misji dalej nie mogłem go ukraść.
Wystarczy dojechać nim po misji do baru.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No właśnie potem jak chciałem takiego ukraść na mieście jadącego to sie.nie dalo.
Tak jest z niektórymi samochodami: odblokowujesz je we FR, ale dalej nie umiesz ich otwierać.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron