Tradycja i opisy postaci

Witam temat ten chciałem poświęcić poczciwej Mafii TCOLH a to z tego względu że jednak nie czuje klimatu lat 40 i 50-tych jakie pojawią sie w Mafii II chciał bym się dowiedzieć co myślicie na temat lat 30-tych i 50-tych xx wieku, jakie jest wasze zdanie na temat klimatu naszej "starej" mafii i czy byli byś cie za tym aby tworzyć mody polepszające jej realizm i fabułę.

Jeszcze chciałem dodać opisy daty urodzin i śmierci wszystkich postaci w mafii tcolh ponieważ widziałem wiele domysłów i własnych teorii na temat wieku itp.



zaznaczam że opisy postaci nie są wyssane z palca a skopiowane z wikipedii

// Nie pisz posta pod postem, edytuj - M.
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."
Szczerze to trochę się z tobą zgodzę ponieważ jak dla mnie największy klimat zawsze miały lata.Natomiast co do Mafii 2 to wydaje mi się że twórcy gry nie zrezygnowali z tego co było najlepsze w Mafii
czyli z klimatu i wydaje mi się że jak się dłużej pogra w Mafie 2 to na pewno odczuje się klimat lat 40 i 50. :-)
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Mi, to odpowiada. Cieszy mnie to, że twórcy nie skupią się tylko na jednym okresie.
Myślę nawet, że Mafia III ma szanse zostać osadzona w latach 60 i 70 ;-)

To może być ukazane jako całość, powiązania między tymi grami mogą być spore i oby takie były.
Dlatego może autorzy chcą ukazać historię Mafii w Ameryce na przestrzeni kilkudziesięciu lat.
Idąc tym tropem, Mafia V byłaby osadzona we współczesności.

Oczywiście zanim Mafia V zostanie wydana, minie jakieś 20 lat :mrgreen:
Obrazek
Od zawsze mówiłem, że fajnie by było, gdyby seria Mafii składała się z trzech gier, czyli M1 M2 i w niedalekiej :mrgreen: przyszłości M3. Jestem zdania, że super by było gdyby wszystko szło progresywnie, czyli teraz mielibyśmy w Mafii 3 lata 60 i 70, ale na tym koniec. Nie chciałbym już później tej gry w późniejszych latach ani tym bardziej we współczesności bo wtedy to by chyba GTA wyszło. Ja jako fan gry, a niedługo serii miałbym taki perspektywiczny plan na tą grę, 3 odsłony, i koniec. Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni, w dodatku była by sporo różnorodność, a to cieszy.
Obrazek
Pamiętajmy tylko, że czasem lepiej skończyć na mniejszej ilości części ale skończyć z klasą. Po co komu Mafia 3 albo 4, która jest tak kompletnie zjechana jak nie wiadomo co ...
muore il bandito, la mafia vive