Tommy + Photoshop

Męczy mnie bezsenność i nie bardzo wiem co tu zrobić ze sobą, pomyślałem sobie więc, że wrzucę parę prac z photoshopa, bo kiedyś bawiłem się tym trochę, ostatnio trochę mniej ale ciągle szukam na to czasu. Mam nadzieję, że jakieś komentarze się pojawią :)

Tutaj zabawy w tworzenie kosmosu. Oprócz efektów dostępnych w każdym photoshopie, użyłem chyba jednej prostej tekstury, której użyłem przy tworzeniu planet. Na jednym jest w dość oczywisty sposób ukryty jeden z moich tatuaży - czemu? A bo mi się nudziło :p

Obrazek
Obrazek

A tutaj dwie tapetki, które robiłem również z nudów. Jedna dotyczy firmy "Volcom", którą darzę sporym sentymentem, druga dotyczy "Mistrza Gry" ogólnie, ale tekst "wanna die" nawiązuje do świata mroku. Obie tapety zrobione na podstawie moich zdjęć :)

Obrazek
Obrazek

A w bonusie parę sygnaturek - z czasów kiedy jeszcze korzystałem z sygnatur ;) Mafioso powinien nawet kojarzyć większość z nich. A co do Falloutowej - tekst wziął się... Hmm... Nie pamiętam już - chyba z jakiegoś PBFu gdzie grałem bezdusznego psychola.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tyle na dziś.

Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że grafiki pochodzą z BARDZO różnych okresów, poza tym photoshopa z reguły używam tylko wtedy, kiedy MUSZĘ / BARDZO CHCĘ coś zrobić :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Też używam szopki tylko wtedy kiedy trzeba. Z kiedy ten kosmos? Wygląda naprawdę dobrze - sam bym chyba tego nie zrobił. Ledwo co uciukałem MT2.5 :-P
Kosmos pierwszy raz robiłem jakieś 3 lata temu, później 2 lata temu postanowiłem zrobić drugą, bardziej dopracowaną wersję. Dodam tylko, że nie wymaga to żadnych umiejętności z rysunku czy czegokolwiek ani też tabletu - jest to kwestia odpowiedniego użycia danych nam narzędzi :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Kosmos robi wrażenie. Bardzo mi się podoba.

Zawsze zazdrościłem osobom z talentem do Photoshopa. Czasem można wyczarować cudne rzeczy.
Obrazek
Piękne prace :-P Swoją drogą mógłbyś zrobić mi sygnaturke? :-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Swoją drogą mógłbyś zrobić mi sygnaturke? :-)

Też chcę xD

Naprawdę ładne prace. Te z kosmosem robią wrażenie. Chyba gwizdnę sobie na pulpit jeśli można ;) Mam nadzieję, że jeszcze czymś zarzucisz i że do tego wrócisz.
Obrazek
Bardzo chętnie - jeżeli chodzi o sygnatury, to z miłą chęcią coś wykombinuję, po prostu wyślijcie mi na PW info jakie sobie te sygnaturki życzycie :)

E:

Najpierw na ruszt poszła sygnatura Mnicha:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W różnych wariantach - do wyboru, do koloru.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Zajekurwabiste :-P Świetna robota, oczywiście dziękuje za poświęcony czas ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Hehe, dzieki.

No cóż. Tak wygląda moja propozycja na sygnaturę dla koleżanki :) Trochę to szowinistyczne i w ogóle ale akurat taki mi do głowy pomysł przyszedł. A jak się nie podoba, to czekam na konkretne wytyczne na PW ;)

Obrazek

Komentować :p
Obrazek
- M a f i a P B F -
Ja ci tam posłałem PW jak da rade to zrób tam jakąś mi sygniature ;d
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Też poproszę o sygne ale pasującą do mojego avka.
TommyTheGun napisał(a):
Hehe, dzieki.

No cóż. Tak wygląda moja propozycja na sygnaturę dla koleżanki :) Trochę to szowinistyczne i w ogóle ale akurat taki mi do głowy pomysł przyszedł. A jak się nie podoba, to czekam na konkretne wytyczne na PW ;)

Obrazek
Komentować :p


Nawet nie wiedziałam, że tak ładnie to wyjdzie ;) Jak wrócę do domu (teraz jestem w szkole), to znajdzie się w moim podpisie ;-) Naprawdę śliczne, dzięki :D

//Edit: Teraz zauważyłam, co jest napisane na dole :)
Obrazek
A mi zrobisz jakas sygnaturke?Najlepiej pasujaca do mojego avatarka oczywiscie! ;-)
Obrazek
Słuchajcie no jeżeli wy nie możecie sie nawet na tyle wysilić, żeby napisać mi na PW z czym chcecie te sygnatury, to nie, nie zrobię. Teraz w kolejce jest Hanys, jak będę w domu to coś wykombinuję, bo napisał mi co konkretnie chce mieć. Niestety, jak wiecie, w weekendy jestem BARDZO zajęty ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Obrazek

Nie jestem CS Pro gejmerem, więc nie wiem, czy tak powinna wyglądać "grafika taka bardziej counter strikowa do tego efekty specjalne sam wiesz jakie już tam ;P". Swoją drogą zastanawiałem się, czy to nie miało być "Not Found", ale ewentualna pomyłka w tej kwestii to już i tak nie moja wina...

Obrazek

Ewurii postanowiłem strzelić coś co nawiązywało by do wintedżowego klimatu avatarka. Ta pani siedzi na Mercedesie 500k swoją drogą :)

A w bonusie - jako, że jest to temat poświęcony mojej wesołej fotoszopowej twórczości, to zarzucę parę projektów stron internetowych, które swego czasu pojawiały się lub miały się pojawić w internetach. Każdy z tych projektów jest (w teorii przynajmniej) działającymi stronami internetowymi przepuszczonymi przez walidatory z sukcesem, niestety niektóre nie wyświetlają się tak jak powinny z tego względu, że zrzuty ekranu były robione w wersji offline'owej/dyskowej.

Obrazek

Jeszcze przed premierą Obliviona, kiedy wciąż wierzyłem, że po Morrowindzie Beth nie spier* kolejnej części, miałem taki pomysł, żeby ruszyć z serią pamiętników - Każdy z graczy, który by się podjął inicjatywy, opisywałby swoje przygody z Obkiem w ramach krótkich opowiadań stylizowanych na wpisy. W ten sposób, każdy mógłby dowiedzieć się jak wygląda gra różnymi typami postaci itp. Jak już Oblivion wyszedł, to nie było sensu marnować na coś takiego czasu, bo gra na to nie zasługiwała ;)

Obrazek

Na prośbę znajomego, layout pod stronę, która miała wystartować dla Forum na którym graliśmy w najróżniejszego rodzaju PBF'y. O ile dobrze pamiętam (a nie pamiętam bo było to dawno, z resztą jak wszystkie te projekty) DPBF dokonał fuzji z większym tego typu forum/serwisem więc strona nie była już potrzebna.

Obrazek

Seria opowiadań, które chciałem wypuszczać, dopasowując do każdego kawałka odpowiednią muzykę, wrzucając grafiki itp. Opowiadania miały miejsce w stworzonej przeze mnie alternatywnej przyszłości. Powiedzmy, że chodziło mi o pewnego rodzaju retrofuturyzm, gdzie czasy zaawansowanej technologii spotykają się z mafijnym klimatem. Do tego opowiadania mam akurat zamiar prędzej czy później wrócić ;)

Obrazek

W Polsce brakowało dobrego serwisu o Baldurze. Postanowiłem zrobić prosty, jasno nawiązujący do interfejsu BG2 layout i poszukać ludzi, którzy podjęliby się prowadzenia takiego serwisu. Niestety projektem zainteresowało się za mało osób.

Obrazek

Mafia Societa. No cóż. To miał być najlepszy serwis o Mafii i nie tylko. Masa materiałów, których nie znajdziecie nigdzie indziej, dużo wyższe standardy niż wówczas panujące na serwisach o tej grze, inne podejście do całej sprawy. Wszystko PRAWIE się udało, niestety jak już serwis odpaliłem (jako naczelny ofc) jakoś się okazało, że nie mam czasu na internety ani też nie chce mi się już tak jak kiedyś.

E: Sorry za post pod postem, przez te wszystkie PW bylem pewien, ze ktos po mnie pisal ;)

E: Sygnatura dla dośki:

Obrazek
Obrazek
- M a f i a P B F -
cron