Tłumaczenia

Hej, jestem tu nowy co nie zmienia że założyłem ten wątek z uzasadnionych powodów. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o tłumaczenie a że jestem jednocześnie pasjonatem serii gier Mafia i języków obcych - postanowiłem wyjść z inicjatywą. Chętnie stworzyłbym (lub dołączył jeśli takowe jest) grono uprzejmych ludzi których łączą te dwa zainteresowania. Ze swojej strony znam angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński. Byłoby miło poznać ludzi którzy znają języki obce i chciałyby tłumaczyć modyfikacje do Mafii & Mafii 2. Z drugiej strony, jestem kompletnie zielony w operowaniu plikami modów i gier więc przyda nam się osoba potrafiąca odławiać i edytować odpowiednie pliki. Tyle wam zająłem czasu, mam nadzieje że uda nam się stworzyć zgraną grupkę. Wszelkie propozycje i zapytania są mile widziane :)
Witaj,
Ja swego czasu sporo bawiłem się w tłumaczenie modów do Mafii TCOLH, ale przestałem ze względu na to, że w modach do Mafii za bardzo tłumaczyć nie ma co, a zaś w Mafii II każda ingerencja w pliki dialogowe kończy się wywaleniem do pulpitu, także raczej już na tym polu nie ma za wiele do zdziałania.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jak to nie ma co? Swego czasu jak bawiłem się w modyfikowanie (rok temu) nawet Commision Mod nie był przetłumaczony.
CM jest już przetłumaczony, od dawna. Jak chcesz, to możesz poszukać jakiś modów. Nikt Ci nie broni, ja ze swojej strony zbyt dużo nie znalazłem.
W tym temacie zamieściłem spolszczenia do modów, które kiedyś przetłumaczyłem:
polonizacja-modow-do-mafia-the-city-of-lost-heaven-t4238.html
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi