Titanic Mod

Mam pytanie co myślicie o tym modzie. :evil:
Obrazek
Angel of Death
Tego modu jeszcze nie ma. Jest ukończony w 86%... BTW - pomysł fajny
Obrazek
Również uważam, że pomysł fajny. To chyba będzie najciekawsza modyfikacja do Mafii jaką świat widział ;-)

matek18x napisał(a):
:evil:


i znowu ta minka... niezbyt miła :->
XtravaganZa napisał(a):
Jest ukończony w 86%...


Jeżeli czytałeś wywiad, który przeprowadziłem z Mr.Robville to powinieneś wiedzieć, że mod skończony jest w 90%. Nie sugeruj się sygnaturką twórcy moda na MafiaScene, gdyż jak sam Robville mi napisał, obrazek jest stary.
muore il bandito, la mafia vive
Pierwsze słyszę o tym modzie. Ale ciekawie się zapowiada. Na czym on dokładnie polega? Zmienia statek z misji "Wszystkiego najlepszego" w Titanic? Czy może coś więcej?
Obrazek
Obrazek
Mnich napisał(a):
Jeżeli czytałeś wywiad, który przeprowadziłem z Mr.Robville to powinieneś wiedzieć, że mod skończony jest w 90%. Nie sugeruj się sygnaturką twórcy moda na MafiaScene, gdyż jak sam Robville mi napisał, obrazek jest stary.


Mister Monk :-D - 4% w te czy w tamte nie spowodują końca świata, nie? Czytałem o tym modzie na MT ale nie pamiętałem szczegółów; poszukałem na necie żeby sobie przypomnieć trochę ( przynajmniej pamiętałem, że nie jest skończony). Trafiłem na 86%, to postarałem się sprecyzować na ile jest gotowy :-P

Blitzkrieg1410 napisał(a):

matek18x napisał(a):
:evil:


i znowu ta minka... niezbyt miła :->


To samo już mu mówiłem...
Obrazek
Tak dokładniej to 91% ^^
Załapałem się jako przedpremierowy Pro Glitcher przy Titanic modzie :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
To Cukier zdał byś relacje z misji a nie... :-(
@Topic
Mod będzie na pewno bardzo, bardzo interesujący.
Poczekamy zobaczymy.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hanys napisał(a):
To Cukier zdał byś relacje z misji a nie... :-(


Mr.Robville zapewne nie chciałby aby ktoś zdradzał szczegóły z misji ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Wie ktoś kiedy wyjdzie ten mod??
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Niewiadomo kiedy. Tu masz link do tematu o modzie: http://mafiascene.com/forum/viewtopic.p ... start=2280
Ciekawie się zapowiada :mrgreen:

Ostrzeżenie +1 - M.
Cześć wszystkim xD
Człowieku,odpuść sobie nabijanie postów.Patrz na datę ostatniego posta :roll: .
Co do moda,naprawdę będzie fajny,skoro tyle lat go mr,robville robi.No cóż,trza czekać
Obrazek
Ja już znam prawdopodobny scenariusz tej misji. I piszę, że będzie ciekawa. Będzie przedstawiać inaczej przez co został zatopiony titanic. Ale ogólnie mod ciekawie się zapowiada. Nie wiem jak Mr.Robville sam potrafi tyle tekstur zrobić. To zaskakujące :shock:
MAFIA II
Mamy rok 2013 za kilka dni nawet 2014 a tu moda nie ma :-/ wiecie może coś więcej o tym modzie ? i kiedy w końcu wyjdzie ?