The Sims

Witajcie użytkownicy!
Ostatnio grywam sobie w grę "The Sims 1" z dodatkami: "The Sims: Balanga, Randka i Wakacje". Bardzo mnie wciągnęło, dlatego postanowiłem założyć tutaj ten temat. Miejsce, gdzie każdy może dzielić się swoimi budowlami, Simsami... Miejsce, gdzie każdy może podać np. kody do gry lub zapytać, co jak i gdzie.

Miejsce do ogólnej dyskusji :mrgreen:

Myślę, że temat się rozkręci, bo naprawdę jest o czym pisać. O... Hmmm... Cudownej grze ;-)

Może dla zachęty zadam pewne pytanie - jakie części Simsów posiadacie? Ja osobiście mam The Sims 1 (+ dodatki: Randka, Abrakadabra, Wakacje, Zwierzaki, Gwiazda i Balanga), The Sims 2 (+ dodatki: Na studiach, 4 Pory Roku i Własny Biznes) oraz The Sims 3.

Pozdrawiam,
Rnaki
Mam Sims 2 + Na studiach

Kody:

freshmangradesperfect - kończysz "freshman year" ze świetnymi ocenami
sophomoregradesperfect - kończysz "sophomore year" ze świetnymi ocenami
juniorgradesperfect - kończysz "junior year" ze świetnymi ocenami
seniorgradesperfect - kończysz "senior year" ze świetnymi stopniami
Obrazek
Eee... Są lepsze kody ;p
boolprop TestingCheatsEnabled true - Daje w ch.j możliwości, można poszukać na necie.
boolprop Allow45DegreeAngleOfRotation true - Pozwala budować meble na skos. (False zamiast deaktywuje efekt)
boolprop SnapObjectsToGrid false - Pozwala budować meble nie trzymając się siatki (Chyba wiadomo o co chodzi), i np. kupić krzak między czterema kratkami. WPisanie true zamiast false deaktywuje efekt.

Ja osobiście gram w The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami (Większość ściągnięta z neta, jedynie częśc akcesorii kupiona) oraz wieloma dodateczkami ściągniętymi z neta (Szukałem aut takich jak z Mafii, ale jedynie co znalazłem to Lincoln Phaeton 1929 podobny do Boltów Ace, oraz BMW 1936, a także występujący w Mafii 2 Tucker Torpedo. No i jeszcze kilka samochodów z XX wieku, ale jedynie Tucker występuje w Mafii). Obecnie na forum Sims Focus robię FotoStory (Powieść urozmaiconą fotkami z Simsów) z klimacikiem mafijnym ;). Link: http://forum.simy.focus.pl/index.php?showtopic=24419

W planach też mam zrobić FotoStory w świecie prowadzonej przeze mnie Sesji RPG , ale nie chcę zrobić tak iż wykonam kilka FS z paroma odcinkami, więc zamierzam wpierw dokończyć moje pierwsze. Jakby kogoś interesowało, tu jest link. (Mam nadzieję iż nikt nie pogniewa się za tą małą reklamę, ale choć niezbędne minimum graczy do rozpoczecia Sesji zostało zebrane, to im więcej tym lepiej, a zapewne na MafiaTown jest ktoś kto mógłby wziąć udział w Sesji RPG)
Ja posiadam The Sims 3, The Sims 2 + dodatki Nocne Życie ;-)