Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Test polityczny

Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 22
więcej od 47.1% uczestników testu

Tradycjonalizm:18
więcej od 59.6% uczestników testu

Wolności obywatelskie:23
więcej od 54.6% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm

Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska.
Byłem pewien, że będę miał liberalizm, ale jednak nie mam.

Najbliższa Ci ideologia to: Pinochetyzm (kapitalizm dyktatorski)

Ciężko znaleźć krótkie określenie na ustrój, wprowadzony w Chile w latach 1973-1990 przez Augusto Pinocheta Ugarte. Zakłada on władzę dyktatorską (junta wojskowa), uwolnienie rynku (poszanowanie własności prywatnej, prywatyzację przedsiębiorstw państwowych, niskie podatki) oraz poszanowanie tradycji i dobre stosunki z Kościołem.

W sumie wszystko się zgadza, prócz kwestii kościoła.
Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 2
więcej od 29.6% uczestników testu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tradycjonalizm:9
więcej od 48.3% uczestników testu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolności obywatelskie:3
więcej od 28% uczestników testu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm
Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolność! :lol:
Obrazek
Wolność gospodarcza: 24
więcej od 48.8% uczestników testu
-------------------------------------------
Tradycjonalizm:27
więcej od 70.1% uczestników testu
-------------------------------------------
Wolności obywatelskie:30
więcej od 64.9% uczestników testu
-------------------------------------------
Najbliższa Ci ideologia to: Faszyzm

Faszyzm jest to totalitarny ustrój, istniejący w latach 1921-1943 we Włoszech. Zakłada on centralizację władzy, władzę dyktatorską, militaryzm, walkę z innymi ideologiami, system monopartyjny, niechęć w gospodarce zarówo do komunizmu, jak i gospodarki liberalnej. Faszyzm włoski nie był wedle założeń ustrojem rasistowskim - skrajne elementy pojawiły się w nim dopiero pod wpływem III Rzeszy. Najbardziej znanym przedstawicielem faszyzmu jest duce Włoch, Benito Mussolini.

Cytat:Państwo faszystowskie, najwyższa i najpotężniejsza forma osobowości, jest siłą, ale siłą duchową - Benito Mussolini

W sumie się zgadza...
O, to już mi się nie podobają władze forum.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 8
więcej od 35.1% uczestników testu
Tradycjonalizm:22
więcej od 64.4% uczestników testu
Wolności obywatelskie:-7
więcej od 16.7% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm

:mrgreen: :mrgreen: Każdy wie co to jest :mrgreen: :mrgreen:
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 6
więcej od 32.9% uczestników testu
Tradycjonalizm:34
więcej od 77.2% uczestników testu
Wolności obywatelskie:10
więcej od 36.3% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
mi Nacjonalizm :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Nie zapominajmy o tym, że Adolf Hitler nie był faszystą a socjalistą.
Oj, Sonny, ty chyba leżysz z historii. Właśnie o to chodzi, że Hitler był faszystą, a konkretnie nazistą. Negował właśnie socjalizm i komunizm. A to, że nazizm nazywa się inaczej "narodowy socjalizm", to akurat nie ma to nic wspólnego ze zwykłym socjalizmem.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Jak nie ma nic wspólnego z socjalizmem? Widziałeś program NSDAP? To socjalizm w czystej postaci. A co najśmieszniejsze za Hitlera podatki były 3 razy niższe niż teraz. Hitler był większym liberałem niż Tusk, haha.

Ostrzegam przed off-topem. Jak chcecie o tym porozmawiać załóżcie nowy temat. Acozz
Wolność gospodarcza: -45
więcej od 5.3% uczestników testu
Tradycjonalizm:-36
więcej od 7.4% uczestników testu
Wolności obywatelskie:41
więcej od 78.6% uczestników testu
Najbliższa mi ideologia to: Socjaldemokracja
Salieri Cię dorwie
hahahahahahahaha
Najbliższa Ci ideologia to: Chrześcijańska demokracja :lol:
Wolność gospodarcza: 28
więcej od 53.1% uczestników testu
Tradycjonalizm:32
więcej od 75.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:20
więcej od 49.6% uczestników testu
Obrazek
Wolność gospodarcza: 4
więcej od 30.5% uczestników testu
Tradycjonalizm:45
więcej od 85.8% uczestników testu
Wolności obywatelskie:30
więcej od 64.4% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)
Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 69
więcej od 86.5% uczestników testu

Tradycjonalizm:-1
więcej od 34.3% uczestników testu

Wolności obywatelskie:33
więcej od 68.6% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Libertarianizm jest ideologią radykalnego liberalizmu, głoszącą jednak - w przeciwieństwie do anarchizmu - potrzebę istnienia państwa. Libertarianie są zwolennikami daleko posuniętej wolności zarówno gospodarczej, jak i obyczajowej, czym różnią się od konserwatywnych liberałów. Główne przesłanie idei libertarianizmu określa się często wyrażeniem: wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa.
Obrazek
cron