Tekstury...

Hmm może poszperaj w ustawieniach programu graficznego (tego co ściagałeś) i może tam są ustawienia jakości oraz wydajności grafiki.
Obrazek
Dzięki, już wszystko sobie ogarnąłem i jest super! Tylko jest mały problem ale to już całkowicie inna sprawa: Na laptopie mój brat ma gta sa, działało mu cały czas aż nagle wyskoczył błąd że nie znaleziono jakiegoś pliku dxdcoś tam xd i coś o Direct 9. Miałem taki problem wcześniej ale nie pamiętam jak go naprawiłem, tak robiłem reinstall i nic nie dało.
Proszę bardzo ;-) co do drugiego pytania - pobierz, zainstaluj i będzie śmigać GTA - http://www.microsoft.com/pl-pl/download ... aspx?id=35

Pozdrawiam.
Obrazek
PIsze że Wersja Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania nie jest zgodna z wersją uruchomionego systemy Windows. Sprawdź informacje dotyczące systemu operacyjnego na tym komputerze, a następnie skontaktuj się z wydawcą oprogramowania.
Jak to? jakie złośliwe oprogramowanie? - tak piszę przy instalowaniu DX?
Obrazek
To już nie ważne, błąd z teksturami wrócił :/
Hmm, DX zainstalowane, stery do grafiki też zostały zainstalowane. :k Na screenie widziałem, że grasz w Multiplayer GTA San Andreas, próbowałeś grać na normalnym trybie single player - Czy w niej również jest problem z grafiką?
Obrazek
Z gta już jest ok. Tylko mam problem z innymi grami. Ten błąd co opisałem wyżej.
Zapodaj screena z tym komunikatem i wyjaśnij dokładnie kiedy i gdzie się to pojawia.
Obrazek
Ale tamto już mam ok xD I pojawił się KOLEJNY problem (cały czas mam problemy xd) . Gadam z kolegą i jak włączam grę to on mnie nie słyszy, nawet jak gry nie włącze to czasami mnie nie słyszy. Może to coś z mikrofonem?
Realtek HD audio - taki masz sterownik dźwięku? Jeśli tak, to przejdź do zakładki Mikrofon i po prostu zwiększ głośność mikrofonu gdyż domyślnie jest ustawiona na minimum.
Obrazek
cron