Szczęściarz - przejazd kolejowy

Kiedy przechodziłem Mafie 20 raz natknąłem się na misje "Szczęściarz" rzecz działa się już na przejeździe kolejowym. Po nieudanej próbie zabicia Morello, ruszyłem za nim w pościg. Po przejeździe przez most, przy skręcie w uliczkę, szofer wjechał w latarnie i nie mógł już z niej wyjechać - stał w miejscu. Szybko wysiadłem, wyjąłem Colt'a i próbowałem strzelać w Morello, nic, Szyb nie dało się zbić. Wyciągnąłem szofera z samochodu i próbowałem zabić - nieśmiertelny, wcale nie reagował, stał w miejscu. No ale drzwi pojazdu były otwarte, miałem już swobodny dostęp do Morello. Oddałem chyba z 5 strzałów w jego głowę i nic - nieśmiertelny. Stwierdziłem, że zepchnę samochód do wody. Wsiadłem, odjeżdżam, próbuje skręcić w uliczkę, a tu nic. Samochód jedzie dalej i sam skręca w ulice można było tylko przyspieszać i hamować, oczywiście pojazd był możliwy do zatrzymania. Widocznie jest zaprogramowany tak, aby dotrzeć do portu. A Morello, ani szofera nie da się zabić. Nawet samochodu bodaj, że nie da się uszkodzić.


To dziwne, bo w misji "Śmietanka na kawie" można zabić Morello w trakcie drogi na lotnisko, dzięki czemu nie musimy strzelać do niego, kiedy leci samolotem.
Miałem tak samo, tylko raz mi się to zdarzyło, że ten kierowca gdzieś wjechał i nie dał rady wyjechać, ale masz racje - ich nie da się zabić. Po prostu, to jakiś błąd w grze ;-)
Obrazek They never fight alone...
Myślę, że to nie błąd. Twórcy nie chcieli, aby gracz ominął misję w porcie.
heh nie zwróciłem na to uwagi xD

Zauważyłem, że lubisz odkopywać stare tematy. Pilnuj się. Acozz
To jest takie małe zabezpieczenie żeby misja nie skończyła się przypadkiem w mieście. W paru innych miejscach jest to samo. Jeżeli morello i inni byliby śmiertelni to misje można było by przeskakiwać.

Edit: Chodź w misji z motelem da się przeskoczyć jeden ekran ładowania. Ale pewnie o tym już wiecie :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier mowa o tym że strzelamy w okno i zabijamy kolesia? :P


//yeup

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron