"Szare" miejsca do okola mapy. (To imitacje ?)

Witam.

Czy jest mozliwosc dotarcia do miejsc ktore do okola mapy sa widoczne w szarym kolorze ? Jest sporo takich gdzie sa drogi lecz zamkniete bramy, ktorych nie mozna przejsc ,otworzyc , rozwalic. Ostatnio trafilem na teren jakies fabryki z zamknieta brama ktora po uderzeniu np ciezarowka odchylala sie ale wracala z impetem. Skoro taka brama sie odchyla to chyba nie jest stala sciana z textura bramy ale niestety nie udalo mi sie jej otworzyc. Moze gdyby bohater mogl podskoczyc udaloby sie takie przeszkody pokonac. Czy te wszystkie miejsca to tylko imitacje na mapce ?
Witaj na Forum.
Te bramy są skolizjonowane np nie możesz wejść do czyjejś posiadłości czasami bo nie da się przejść bramy.
Czyli dotarcie w miejsca takie jak widoczna ma mapie z lewej strony , lekko powyzej polowy szara droga a na koncu przypuszczalnie dom z basenem , bo jest tam male niebieskie pole , jest niemozliwe ?
Tam się da dostać w JV lub modem FRv2
Obrazek
FRv2 nic nie zmienilo , szkoda ze cala mapa nie jest otwarta, pozniej poszukam JV.
Dzieki.
puciek82 napisał(a):
pozniej poszukam JV.


JV to DLC. Trzeba je kupić.
Często w różne miejsca można dostać się w następujący sposób: kradniemy ciężarówkę ze świnką lub rybką, podjeżdżamy pod płot, wspinamy się na ciężarówkę, schodzimy z drugiej strony płotu. Tylko że zazwyczaj po przejściu paru kroków spadamy w dół.
Do miejsca, o którym mówił puciek można się dostać. Czytaj ten temat http://mafiatown.gram.pl/forum/free-ride-v2-t2243-45.html. Wgraj tego moda, co podał Soberat na ostatniej stronie. Od "Jimmy's Vendetty" skopiuj trzy pliki, które również są do pobrania ode mnie w tym temacie. Dzięki temu można się też dostać do posiadłości Leo Galante (ludzie czytajcie inne tematy).
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Wgralem "FRv2" oraz trzy pliki z "JV" odpowiednio do podfolderow w sds.
Niestety nic sie nie zmienilo jesli chodzi o dostep do lokacji , tam gdzie chcialem nadal nie moge sie dostac.
Chodzi mi np o to miejsce:
Obrazek
Spróbuj tak jak tu(nie koniecznie tyłem)
http://img8.imageshack.us/i/dowod2y.jpg/
Obrazek
Gdzies musialem popelnic blad , poniewaz nic u mnie sie nie pojawia , moge tylko wysiasc.
No. Musiałeś zrobić coś źle. Mi działa. Oczywiście te trzy pliki wiesz gdzie grać?
Obrazek
L.A. - the city of crimes
pewnie specjalnie jest tak zrobione zeby niebylo ze miasto jest odizolowane :) i pewnie ciezko sie tam dostac
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Na stronie trzeciej tematu FRv2 znalazlem twoj post Albert302:
"15mansion.sds" wrzuć do "sds\shops", "mansion.sds" do "sds\city", a "rtr_sky.sds" do "sds\skies".

Tak tez zrobilem , plus do tego FRv2 .