System odznaczeń

Czy jesteś za wprowadzeniem odznaczeń?
88% (14)
13% (2)
Liczba głosów: 16
Proponuję takie coś, aby zwykli użytkownicy (conajmniej np. 25 postów) i ci "wyżsi" (redaktorzy itp.) na koniec każdego miesiąca dostawali odznaczenie w postaci medalu (złoty, srebrny, brązowy) za swoją pracę itp. Administratorzy podsumowaliby osiągnięcia, pochwały, skargi, uwagi, trud włożony w pracę itd. każdego usera i przyznawaliby odpowiedni medal. A na koniec roku byłyby np. puchary. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :) Co o tym sądzicie? Proszę o krótkie (lub długie - jak kto woli) uzasadnienie w odpowiedzi i głos w ankiecie ;)
jak dla mnie kevin b fajny pomysl tyle ze nie licze na wprowadzenie Tego w zycie... skoro admini juz 2 tydzien wrzucaja na strone 1 moj art... ale ja nic nie robie tak..
Mr Salieri send his regards
Moim zdaniem pomysł dobry, ale przy większej ilości użytkowników może zrobić się bałagan.
Ja bym był za wyróżnieniem, co pół roku 3 pierwszych najaktywniejszych użytkowników (np. pod względem ilości postów) pomijając redakcję.

Druga sprawa, to zorganizowanie jakiegoś konkursu z nagrodą (np. Mafia z kk). Nie musi, to być konkurs za dwa, trzy dni, raczej gdy będzie już duża ilość userów i odwiedzin serwisu. Na nagrodę mogłaby się złożyć cała redakcja.
Obrazek
Jestem całkowicie ZA!
Obrazek