Synowi Waitru/Simposio

Nie wiem, czy wiecie ale mam zespół muzyczny ;p Co prawda nie nazywamy się już Synowie Wiatru, ale z taką nazwą graliśmy jedyny koncert :) Potem nastała przerwa z powodu braku perkusji, ale dwa miesiące temu zaczęliśmy znowu grać. Następny występ mamy 16 Maja. Oto dwa nasze utwory z "WOŚP 2007".
P.S. Ten drugi ma lepszą jakość :)

Wojna
Wspomnienie

Skąd Simposio? Uznaliśmy, że Synowie Wiatru to zbyt wiejska nazwa :)
Obrazek
Obrazek
Nie wiedziałem, że mamy muzyka na forum :-) Kim jesteś w zespole?
Gitarzystą, ale nie tym z wokalem :)
Obrazek
Obrazek
Teksty do piosenek wymyślacie sami czy gracie "coś kogoś"?
Kevin napisał(a):
Teksty do piosenek wymyślacie sami czy gracie "coś kogoś"?

Te co akurat dałem to nasza twórczość. Ogółem ułożyliśmy cztery swoje piosenki, ale w większości oczywiście (jak każdy początkujący zespół), gramy "coś kogoś", czyli covery.
Obrazek
Obrazek
cover słynnej piosenki Czarny Chleb i Czarna Kawa w naszym wykonaniu
http://www.youtube.com/watch?v=m8Y0W2qCBV8
Obrazek
Obrazek
Mogłeś obrobić film w WMM aby skrócić to czekanie ;-) Jednakże samo wykonanie piosenki jest bardzo dobre a widziałem nawet Twoją solową wersję :-) Trzymajcie tak dalej, to może kiedyś zaśpiewacie na festiwalu.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Mogłeś obrobić film w WMM aby skrócić to czekanie ;-) Jednakże samo wykonanie piosenki jest bardzo dobre a widziałem nawet Twoją solową wersję :-) Trzymajcie tak dalej, to może kiedyś zaśpiewacie na festiwalu.


Tą wersję solową nagrałem dla dziewczyny. Sorry za słaby wokal, ale ja nie umiem śpiewać :-P Dzięki za miłe słowa :)
Obrazek
Obrazek
Nowa wersja naszej piosenki wspomnienie, tylko o wiele lepsze wykonanie i jakość. Zapraszam najserdeczniej.
http://www.youtube.com/watch?v=OmVwAPxleM8
Obrazek
Obrazek
Widać, że dzieci byli bardzo zaciekawieni :-P Fajnie, fajnie.
Mafioso napisał(a):
Widać, że dzieci byli bardzo zaciekawieni :-P Fajnie, fajnie.

Wiesz, nie jesteśmy Piotrem Kupichą albo Jolą Rutowicz ;-)
Obrazek
Obrazek
cron