Święta Bożego Narodzenia...

Niedługo zbliżają się święta. Naszedł mnie więc pomysł żebyście się wypowiadali na ten temat.

Ja lubie święta... Siedzenie przy pięknie udekorowanym stole, kominek skwierczy, zagwiażdżone niebo, w radiu cicho lecą kolędy, zaśnieżone drzewa, pięknie przystrojona choinka, a pod nią cała masa prezentów... A, no i najważniejsze - rodzina...

Woo... Rozmarzyłem się Mówcie co sądzicie o świętach (mam nadzieję że mnie nie skrzyczycie za ten topic xD)
Obrazek
Uwielbiam święta, powiem szczerze, że już nie mogę sie doczekac takiego dobrego sniegu z mrozem w tedy zabiorę chrześniaka na sanki i hejo. Lekka tęsknota za latami z dzieciństwa.

A co do świąt, to żadne święta nie mogą odbyć się bez:

Obrazek
Obrazek
don_kuba napisał(a):
Niedługo zbliżają się święta. Naszedł mnie więc pomysł żebyście się wypowiadali na ten temat.


Widzę że SnowMod obudził w nas ducha świąt :-D

Grisha napisał(a):
A co do świąt, to żadne święta nie mogą odbyć się bez:


No a jak :-P

Ja też uwielbiam Boże Narodzenie, tylko wtedy cały wielki talerz moich kochanym pierogów jest do mojej dyspozycji.
Jasne :D Kevin sam w domu :D Uwielbiam święta, ponieważ wtedy mam wolne od szkoły...ale nie tylko dla tego...
Ja też uwielbiam święta, barszcz z uszkami ahhhh :mrgreen: No i oczywiście jak napada trochę śniegu to na narty ;-)

Już nie mogę się doczekać ...
Barszczyk z uszkami to nie tylko jeden mój przysmak świąteczny ;)

Mieszkam na wsi, gdzie teren ciut dalej za moim domem jest "górzysty". Choć nie są to wielkie góry to można pozjeżdżać na sankach i takich tam... Na narty jeżdżę w góry już większe ;) Szczerze mówiąc to jeszcze niecały miesiąc dzieli nas od mojego ulubionego (prócz urodzin ;D) dnia w roku ;)
Obrazek
[quote="don_kuba"]Barszczyk z uszkami to nie tylko jeden mój przysmak świąteczny ;)

Mój też XDDDD

A co do świąt... NIENAWIEDZĘ chodzić do szkoły, jak wokoło jest śnieg :-/ ale przynajmniej mamy ferie zimowe xp Normalnie to lubię jak siedzę w domu, a za oknem pada śnieg, kiedyś lubiłem lepić bałwany... choinka, że tak powiem fajnie wygląda, itd. xp Chyba każdy lubi w świętach to samo, no nie? Chyba, że ten, co się czyta: Ebenezer Scrudż :-D (nie pamiętam jak to się pisze xD)
Coh? Co to Ebenezer Scrudż? :D

Zapiszę tu cytat, który sobie wymyśłiłem xD :P

"W świętach jest taki wspaniały, ciepły nastrój, który spotyka się tylko na święta... I to jest piękne..."
don_kuba
Obrazek
Dokładnie Ebenezer Scrooge ;) Bohater "Opowieści Wigilijnej", który nienawidził Świąt BOżego Narodzenia ;)
Hmmm święta...to czas w którym tylko raz polece na courosant i spotkam tam moich przyjaciół Jedi.
Złożę im życzenia i dam prezenty(nowe miecze świetlne).

Resztę czasu spędze z rodzinką w moim domku.Ulepie bałwana a na głowe wsadzę mu garnek mojego psa...ahhh ta świąteczna atmosfera :-)
muore il bandito, la mafia vive
No nie powiedziałbym! To są święta, tak? Chociaż psa byś pożałował w ten dzień! Z czego biedny będzie jadł? xD
Obrazek
don_kuba napisał(a):
No nie powiedziałbym! To są święta, tak? Chociaż psa byś pożałował w ten dzień! Z czego biedny będzie jadł? xD


Jak to z czego? Oczywiście kupie mu nowy model: garnek super delux :lol:

I pies i bałwan będą zadowoleni :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Kto u was karpia zabija? U mnie babcia xD
Ja raz zabiłem :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
U mnie ojciec :D Raz wyszedłem z pokoju, patrze, a ojciec stoi w zakrwawionym fartuchu z zakrwawnionym nożem xD
Obrazek