Strona Mafia Town ogólnie.

Tylko mi tak muli jak wchodzę na nasze forum, czy ktoś ma podobny problem ?
Chciałbym zaznaczyć, że inne strony chodzą mi bardzo płynnie, bez problemowo. Komputer zoptymalizowany w 100% przeglądarka firefox z dodatkiem fasterfox, równie dobrze zoptymalizowana. Mafioso, Accoz, wiecie coś o tym ?

Apropo tematu, nasze forum jest na płatnym adresie ?

Propozycja z mojej strony. Mamy dość użytkowników, a jednocześnie miłośników tematu. Może wypadałoby przemyśleć kwestię przeniesienia forum na płatny adres ?
Kwestia jest dość ciekawa, dlatego, że płatne są szybsze, większe możliwości, więcej użytkowników bez tego cholernego wieszania się i wiele innych. Jest nas dość sporo więc może dobrze by było raz w miesiącu przelać ze swojego telefonu komórkowego na podany adres np 6 czy 7 zł na utrzymanie strony hmmm ?

Gdyby 30 użytkowników wpłaciło po 6 złotych miesięcznie to mamy 180zł na utrzymanie..
Co myślicie ?
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
MafiaTown jest na serwerach Gram.pl i one trochę nie wyrabiają. Nie tylko tobie strona ładuje się 20 kB/s ;-)

Od początku września będą nowe serwery, więc MafiaTown powinno działać jak... no szybko.
Matko, oby jak naszybciej ;-) bo na prawdę tnie niesamowicie. Nie myśleliście nad tym, żeby maksymalnie ograniczyć dostęp dla niezarejestrowanych użytkowników ? Albo hmmm, ustalenie w regulaminie, że dłuższy niż trzymiesięczny okres braku aktywności będzie równoznaczny z usunięciem ze strony i forum ? Na prawdę chodziłoby szybciej... i przynajmniej było by czysto. No i powtórzę pytanie z pierwszego posta, przeniesienie forum na płatny adres ? Ktoś w ogóle poruszał ten temat ?
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Chodzi o domenę typu mafiatown.pl? Myśleliśmy o tym, ale temat trochę stanął (mamy kilka spraw na głowie). W sumie kwota z tego co widziałem nie jest duża (średnio ok 1zł za domenę + ok. 30zł za jakieś umowy czy inne).
No to ja myślę, że jest to świetna okazja do rozpoczęcia prac nad rozwojem portalu. Kwestia, czy użytkownicy wyraziliby na to zgodę i przedstawienie ogólnych, płynących za tym korzyści. W temacie propozycje ankiet napisałem coś, co można by wykorzystać w pierwszym etapie zmian.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Na razie zaczekamy na ruch gram.pl
Chwilowo jesteśmy uzależni od nich, poza tym za paręnaście dni kończy się odliczanie czasu i...
Obrazek