Stojąca kamera

Przed chwilą grałem sobie w mafię z trainerem( ten trainer to po to, żeby pobawić się trochę z gangsterami i policją w wolnej jeźdie! :mrgreen: ) Właśnie uciekałem Thorem przed policją i gangsterami i niestety moja ucieczka zakończyła się dachowaniem obok teatru na Wyspie Centralnej. Tommy wyczołgał sie spod wozu lecz kamera zamiast ustawić się za plecami Toma pozostała w miejscu, w którym była podczas gdy Tom wychodził spod auta. Sterowanie pozostało bez zmian, nadal można było się obracać, biegać itp. Kamera nadal śledziła Toma, lecz własnie z tego punktu. Właśnie chciałem sprawdzić czy da się strzelać gdy nagle kamera utkwiła na leżącym Thorze poczym wóz eksplodował i nic już się nie dało zrobić a sam Tom gdzieś zniknął. Czy wam przydażyło się kiedyś coś podobnego :?:
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
Ja próbowałem osiągnąć taki efekt dzięki free camerze żeby nagrać jakiś filmik. Ale tam nie da się sterować Tomem. Ale samo mi się takie coś jeszcze nie przydarzyło. Pewnie ten trainer coś Ci namieszał bo w grze samo się to nie zdarza (chyba) choć faktem jest, że błędów jej nie brakuje.
Obrazek
Obrazek
Może to i wina trainera. Mam mafię 1.2 PL i używam do niej trainera Mafia 1.2 +4 i zdarzały się już przez niego błędy.
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
Taki bug zdarzył mi się w Modern Mod. Przydało by się mieć możliwość ustawienia takiej kamery, wtedy produkcja filmów, seriali, itp. ruszył by z kopyta. :-D
To samo jest na cutscenkach w grze z MafiaCon. Jeśli jest jakaś gadanina w której Tom rozmawia z kimś (np z Vincenzo) Wtedy otwierasz konsole i zamykasz. Kamera stoi w miejscu a ty sobie możesz chodzić :P

Innym wyjściem jest znalezienie adresu kamery no i Freeze :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Ja kiedyś znalazłem taki filmik na youtubie gdzie ktoś miał właśnie taką możliwość sterowania Tommym i kamerą oddzielnie. O wszystkim napisałem w tym temacie. Znalazłem nawet instrukcję jak zrobić taką kamerkę edytując plik scene2, jednak ja się na tym nie znam niestety.
Obrazek
Obrazek
To będzie fala filmów i wszelakiej maści seriali.
cron