Steam-Aktualizacja

Czemu jak włączę steam to mi się uruchamia aktualizacja platformy steam i dochodzi do 50% i dalej nie idzie?
Czekałeś dłużej? Najlepiej przed aktualizacją powyłączaj wszystkie programy.
Czekałem, wszystkie programy były wyłączone oprócz antywirusa. Dochodzi do 50% i żadnej aktywności sieci w ogóle nie widać. A ten steam będzie potrzebny żeby mafia 2 działała :?:
Tak Steam będzie Ci potrzebny, bez niego nie zagrasz w Mafię 2 na PC.
Obrazek
Tak będzie potrzebny, ale czy będzie musiałbyć zaktualizowany to już nie wiem. Ale spróbuj ściągnąć tę aktualizację później to może nic nie rozłączy.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
ok dzięki ale jak by nie dało tego aktualizować to można by było jakoś inaczej zarejestrować się na tym steamie

Edit:Poczekałem parę dni i nic jak było tak jest staje na 50% i dalej nie idzie, można gdzieś ściągnąć najnowszego steama żeby się nie aktualizował, albo niech ktoś wrzuci na serwer wszystkie pliki od steama z aktualizacją.
A jaki masz system ? Z tego co wyczytałem to na takim Win XP SP2 się nie aktualizuje trzeba mieć z SP3. ;-)
@Up
Za przeproszeniem po chuja się udzielasz jak gówno wiesz? Ja przed formatem mialem taki sam system z Service Pack 2 i jakos hulał steam a teraz mam to samo i sie nie chce zaaktualizowac.

@Topic
Własnie niech ktoś z MT wrzuci plik w ktorym steam jest całkowicie zaaktualizowany !
Napewno ja i kolega ktory ma ten sam problem co ja będziemy bardzo ale to bardzo wdzięczni.
Problem w tym, że nie ma takiego pliku.

A Ty nie przeklinaj!!!
Ja zrobiłem tak:
Poszedłem do kolegi co ma Viste i tam pobrałem steama i za aktualizowałem. Zgrałem wszystko na płytę i.........DZIAŁA.

Edit: Sory ale ja Steama całkowicie za aktualizowanego nie wrzucę bo mam wolny net, a ten plik waży powyżej 60mb więc sory.
Zawsze lepiej mieć zaktualizowany system. Gratuluję poziomu odpowiedzi.
Aha,dzięki za rade przyjacielu bo skorzystam z niej jezeli mnie uspokoisz z tym pytaniem.
Czy jak kolega ma już steama zaaktualizowanego na kompie to czy musi odinstalować swojego zeby zaaktualizować mojego?
To co masz pirata Windowsa i nie chcesz się przyznać czy jak ? Bez sensu
A co ma do tego czy mam windowsa pirackiego czy oryginalnego ? Dam ci tą wielką przyjemność i odpowiem na twoje pytanie. Tak mam pirackiego Windowsa i jest mi z tym dobrze.
Piracki windows nic nie ma do tego czy steam sie aktualizuje czy nie;]
Może STEAM się przesiadł na SP3 nagle ja nie wiem. Na forach różne sposoby piszą, włącznie z usuwaniem jakiegoś wpisu w rejestrze. Na twoim miejscu to bym se ściągnął Windę XP z najnowszymi łatkami i miał spokój. ;)