Steam - aktualizacja dochodzi do połowy i staje

Cześć ,mam problem ze steamem i to wielkie od dwóch dni nie chce się zaaktualizować. Gdy biore steama za płyty lub z strony producenta to wlączam i zaczyna się aktualizacja. Na początku idzie dobrze,potem zatrzymuje się na 50% ,następnie idzie ,idzie i za jakimś 3 razem zatrzymuje się na 48% lub 50% i nie rusza. Próbowałem róznych sposobów i nic ! Zostawiałem kompa na noc,wylaczylem zaporę,uruchamialem w trybie zgodnosci z czymś tam,usuwałem pliki z folderu steama.
Jak wiadomo gdy sie nie zaaktualizuje to nigdy nie zagram w Mafie 2.
Proszę o pomoc ,rady.
Dzięki.

Poprawiłem tytuł tematu - M.
Odinstaluj Steam poprzez panel sterowania.

Wejdź na http://store.steampowered.com/about/ Instal Steam Now
Zapisz, odpal. Instalujesz na partycji której używasz do gier. Jak zainstalujesz to odpal.
Nie dotykaj klawiatury i myszy podczas instalacji. :)
Jak nie zadziała to masz zwalonego kompa i tyle.
Może podałbyś jakieś szczegóły typu jaki system itp.
Serio nie wiem czemu tyle ludzi ma problem ze Steamem.
Odinstalowywywalem zawsze steam przez panel sterowania, probowalem na wszystkich dyskach(partycjach) instalować a przy tym i aktualizować.
Mam zwalonego kompa? tydzień temu po formacie i dlatego chce na nowo zainstalować sobie steama bo już wczesniej miałem (przed formatem) i sie zaktualizował.

System Operacyjny;windows xp sp 2
3gb ram,ati readon 4850(1gb) 2x po 2,34 ghz.

Pomoze ktoś o bardziej wartościowe odpowiedzi.?
To zainstaluj Service Packa 3 bo już masz nieaktualny system dawno. ;)

Po za tym co można innego doradzić. Skąd ja mogę wiedzieć dlaczego do 50% dochodzi i staje Ci Steam. Google nie boli. :)

Z tego co przeczytałem na forum jednym to koleś pisał, że trzeba SP3 zainstalować więc moja wypowiedź była wartościowa. :P :P
Revendell napisał(a):
Nie dotykaj klawiatury i myszy podczas instalacji. :)
.

Dobre a niby czemu nie można dotykać myszki lub klawiatury co.
Google nie boli ? Ziomek minął tydzień i nie zamierzam kolejnego spędzać na ponownym szukaniu tematów ktorych przewałkowałem na googlach. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Service Pack 3 ? Pokaż mi tego goscia co tak pisal bo nie wierze,to jak mi to wytlumaczysz ze juz nie raz instalowalem steama na SP2.
pffff
SP2 czy SP3 mi się zdaję że problem jest w necie ja też tak miałem, a u kumpla ściągnąłem i zainstalowałem u siebie i działa. Więc jak by to była wina SP2 to by się nie zainstalowało chyba. Może i się mylę nie wiem,