Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Stary człowiek i sieć.

Cześć.

Ostatnio szperam po sieci, szukając jakiejś ciekawej strony dotyczącej Mafii i... Cóż... Ta strona wydaje się najciekawsza i najrzetelniejsza. Dlatego postanowiłem zarejestrować się i zobaczyć co z tego wyniknie.

Jestem TommyTheGun - i, choć wątpię aby ktokolwiek z obecnych scenowiczów mnie kojarzył, uwierzcie mi, w temacie siedzę już trochę. Jeżeli jednak ktoś sięga pamięcią czasów mafia.tpp.pl, czyli pierwszego oficjalnego polskiego serwisu o pierwszej Mafii - tym bardziej witam starych znajomych.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Buongiorno :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witaj :-) Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ;-)
muore il bandito, la mafia vive
To naprawdę ty? :-) Witaj na MafiaTown.
Tak, to ja! Long time no see, hehe.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Witam! ;-)
Witaj.

Szkoda, że z societą wam nie wyszło, ;-) , mam nadzieje, że zakotwiczysz się u nas na dłużej.
Siemka ;-)
Obrazek
kurde wiedzialem ze skads znam ten nick i wtedy przeczytalem post mafiosa z societą. Stronka mi sie podobala duzo rzeczy sie na niej doiwedzialem. a zreszta co sie bede rozpisywał i niepotrzebnie lizał dupe, poprostu witaj :mrgreen:
Murphy był optymistą.
No no! Czyli jednak ludzie kojarzą ;) Witam, witam.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Witaj! ;-)

Od wczoraj, a właściwie dzisiaj napisałeś już ponad 30 postów, i to zarazem treściwych...

Mnich napisał(a):
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ;-)


W to nie wątpię ;o
Niektóre bardziej, inne mniej treściwe. Aczkolwiek mogę uspokoić, że nigdy nie piszę aby nabić. Za to lubię się dzielić swoim zdaniem z innymi, więc będę się wtrącał do niejednego tematu przy każdej danej mi okazji ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -