Stacje radiowe

Witam! Zainstalowałem sobie moda na przerzucenie samochodów z lat 40 do lat 50 i tak myślę, że do pełni szczęścia potrzebuję tylko zmiany stacji radiowych. Czy jest możliwość przerzucenia stacji radiowych z lat 40 do lat 50?
czy to był mój mod co auta przenosi z lat 40 na 50te ? Czy coś innego ?
Jak możesz zapodaj nazwę bo sam jestem ciekaw.
A co do muzyki to próbowałem ale niestety tego nie udało mi się zamienić, ale są zapewne jakieś edytory do tego.
Napisz jak to robiłeś ze nie dało rady... nie znam plików bo się narazie z tym nie bawie... ale nie da się zamienic ich z lat 50 na 40 zmieniając nazwy i wklejając do lat 40...?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
tak właśnie kombinowałem i nie dało rady - po włączeniu gry i wejściu do auta słychać ciągłe szumy zmieniającej sie stacji tak jak by radio próbowało znaleźć odpowiednią stację.
Tak, to chyba był Twój mod DonJakub. Co do stacji próbowałem podmienić Classic z lat 40 i wrzucić do 50 i o dziwo... udało się. Tylko jakimś cudem w radiu grają też utwory z lat 50. Czasem...
a jak Ci się udało podmienić ? Przerzuciłeś pliki z folderów czy pozamieniałeś nazwy ? Reszta stacji nie działa po za classik ?
Działają wszystkie stacje. Oczywiście podmieniłem nazwy i zamieniłem.
fajna sprawa - spakuj to i wrzuć na jakiś serwer, chętnie bym sobie posłuchał :)
OK, tylko muszę to zrobić jeszcze raz, bo wywaliłem, jak zacząłem grać w Vendettę.
Czy ten mod wu gule w ogóle powstał ?

EDIT: Poprawiam orta - niv