Sprzęt audio

Jaki macie audio w pokoju? Modele, parametry, sposób rozłożenia itd.

Ja dzisiaj dostałem wieżę rodziców. Może ma kilka lat (chyba 9), ale jakością przewyższa wiele dzisiejszych zestawów. Podłączyłem ją do komputera i mam kosmos :mrgreen:
Jest to Philips FW 855C
Parametrów nie podam, bo nie mogę znaleźć w internecie.

Tu macie filmik z YT:


Tak to wygląda na moim biurku (kolumny porozstawiane):
Obrazek

Czekam na wasz sprzęt ;)
Obrazek
Muza mnie rozwaliła, tak mi się spodobała, że musiałem, to odnaleźć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=k9Lr_-Z4CyQ

Sam posiadam tego typu urządzonko
Obrazek

Zanim zaczęło dobrze grac musiałem trochę pobawić się w ustawieniach playera, bo basy trochę przesadzały z pustym dudnieniem.
Teraz jestem zadowolony i grają świetnie, mam do nich pilota, ale nie używam, bo centrala stoi na ziemi zaraz obok prawej ręki.
Obrazek
U mnie głośniczki : Logitech X540 robią swoje :P powiem wam że nie byłem skłonny do tej firmy ale kupiłem głośniczki klawiaturę i myszkę i jestem w pełni zadowolony :D W głośniczkach znajduje się przycisk matrix chociaż sam do końca nie obczaiłem do czego on służy :PPPObrazek
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Ja posiadam głośniki marki <wstyd> Technika ale lepsze nie są mi wcale potrzebne ^^ nie umiałem znaleść ani foty ani parametrów ;p
Słuchawki Hamy cs-408 pod Counter Strike :
Głośniki:
- Średnica: 39 mm
- Moc: 100 mW
- Impedancja: 32 Ohm
- Zakres częstotliwości: 50 Hz - 13 kHz
- Czułość: 95 dB +/- 4 dB
- Głośnik magnetyczny, ferrytowy
Obrazek
Fotke biurka dodam poprzez Edit :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Czy jest może na forum właściciel amplitunera UNITRA 303?

http://img01.allegroimg.pl/photos/orygi ... 1085482671
Taki amplituner był u mnie w starym gimnazjum, ale za cholerę nie chcieli go sprzedać... a z kumplem próbowaliśmy chyba 5 razy.

Mój sprzęcik to Manta MM 1650 - absolutnie genialne głośniki w tej półce cenowej. Może nie są do końca wykonane z taką starannością, z jaką powinny być, ale mimo wszystko w przedziale 150 - 200 zł nic lepszego się nie znajdzie. Bas jest głęboki, treblesy wysokie. Co ciekawe, głośniki nie charczą nawet po podkręceniu na maksa. Z powodzeniem używam ich do gier, muzyki, a nawet jammowania. Niekiedy nawet moja siostra z sąsiedniego pokoju przychodzi z prośbą, żebym się ściszył, bo zagłuszam jej wieżę :P

A oto fotka:
Obrazek
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Trochę odkopię, bo nie chcę zakładać nowego tematu. Wpadłem na pomysł, że wymienię moje badziewne logitechy na coś lepszego. Tak więc poszukuję głośników do komputera, głównie będą służyć do słuchania muzyki (Rock/Metal). Cena maksymalna to jakieś 200zł. Z tego co się zorientowałem to najlepsze byłyby głośniki 2.0, znalazłem już coś takiego:
http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/791480
A co Wy byście zaproponowali?

Aa głośniki będą podpięte pod kartę Asus Xonar DG, gdyby to robiło jakąś różnicę.