Spróchniałe drewno

Nie jest to za wielka ciekawostka, ale skoro nikt tego jeszcze nie opisał... to ja napiszę. W "Kampanii wyborczej", gdy jesteśmy na wieży więzienia, to skręcamy w lewo i idziemy do końca balkonu (czy czegoś tam) i stajemy na jego ostatnim segmencie. Powinniśmy teraz słyszeć dźwięk próchniejącego drewna... jeżeli poczekamy trochę dłużej to miejsce, na którym stoimy... zapadnie się. O dziwo przeżyjemy. Dlaczego? Bo spadamy szybciej od desek, zatem w locie spadniemy na jedną z nich... a spadać z niej to znaczy z mniejszej wysokości. :-)
Jak 1 raz przechodziłem tą misję to się na to natknąłem :-D. Musiałem na chwile wyjść a jak już przyszedłem to się zdziwiłem i nie wiedziałem co się do końca stało :mrgreen:
Znane, znane ;) Zobacz sobie jeszcze (w tej samej misji) kolesia w motorówce ;) Chyba ma jakieś problemy z silnikiem, a gdy go zabijemy jego ciało będzie unosić się na wodzie ;)
A przed chwilą znalazłem coś jeszcze. Sbróbójcie stać blisko barierki, przed zawaleniem to NIE spadniecie, a będziecie wisieć w powietrzu, dopuki się nie ruszycie. ;-)
cron