Sposób na czysty samochód

Jeśli dobija was, że wasze autko jest całe uwalone brudem, a nie macie kasy na myjnię, jest na to rada. Wystarczy wjechać do serwisu i wyjechać, a samochód będzie czysty ;-)
No ciekawe, tylko najlepsze jest to że zawsze za myjnie płacę $0,03, więc nie ma mowy o braku kasy xD
Ale ciekawostka spoko, coś jak naprawianie przez wyjazd poza miasto w "Jedynce"
Zauważyłem właśnie to niedawno. Ale mnie osobiście bardzo podoba się "poziom brudności samochodów" w Dwójce :)
Najfajniejsze jest zimą, jak samochód jest cały "ośnieżony". ;-) . Wtedy to nawet go nie myję, ale umycie samochodu jest bardzo tanie ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Szczerze powiedziawszy to wiem od dawna, zawsze stosuję "czyszczenie samochodu" poprzez wjazd do warsztatu, nawet, jeśli nie chcę dokonać żadnych napraw. Powód? Samochód w myjni myje się zdecydowanie za długo, a w warsztacie trwa to chwilkę. A tak swoją drogą - o czyszczeniu poprzez warsztat wiedziałem szybciej niż o myjni.
a ja tam staralem sie niedbac tam o samochody zawsze wszystkie byly potluczone i brudne :D a dlatego ze gra oferuje fajny system jazdy wiec po co uwazac lepiej sie wyszalec :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Nie rozumiem po co był ten wątek,przecież każdy szanujący się gracz Mafii o tym wie

Każdy szanujący się gracz Mafii wie też, żeby nie odkopywać wątków i pisać na temat. Ostrzeżenie +1 - Acozz
Glory Glory ManUtd XD
cron