Snow Mod Mafia II

Witam serdecznie. Mam pytanie - czy wyszedł już jakiś mod, bądź trwają nad nim prace. aby Empire Bay przez całą grę było ośnieżone? Zapewne nie tylko ja jestem fanem zimy w EB, gdyż miasto wygląda naprawdę pięknie. Podoba mi się również fizyka, gdyż nie jest tak jak w Snow Modzie do Mafii I gdy auta śmigają normalnie, a jedynie jest biało. Wiecie coś o tym?
Pozdrawiam
Obrazek
Nie rozumiem co masz dokładnie na myśli, ale chyba chcesz wszystkie misje w zimie? Jeśli tak to trochę to będzie dziwnie wyglądać.
A jeśli chodzi Ci o coś innego to jest Free ride mod z opcją wyboru pory roku.
Tak, wiem. Ale chciałbym mieć wszystkie misje w zimie, bo wtedy w grze się robi fajny klimacik. W każdym razie, nie wiesz nic o takiej modyfikacji?
Obrazek
Póki co, nie natknąłem się na owy mod, może za jakiś czas wyjdzie.
Tak, mam taką nadzieje. A wy co sądzicie? Skorzystalibyście z takiego moda?
Obrazek
Jakoś nie podchodzę do tego z wielką impresją, moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, zima niby fajna w grze, ale do misji niektórych zapewne by nie pasowało. Pozostaje kwestia, by ludzie także w czasie zimy mieli obowiązek nosić ubrania dopasowane do klimatu. Gdyby był mod tylko i wyłącznie na zimę, a ludziki chodziłyby sobie na krótko ubrani, to zapewne śmiesznie by to wyglądało.
włącz m2deva i użyj kodu zmiany pogody :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier napisał(a):
włącz m2deva

Byłbym ci bardzo wdzięczny kolego gdybyś mi wytłumaczył co to jest ten m2dev i skąd można go pobrać lub włączyć? Z góry dziękuję ;-)
Obrazek
Tu masz opisane: developer-console-t1874.html