śmierć pauliego

Nie wiem czy była już o tym mowa na forum więc napisze o tym.

W misji śmierć sztuki wchodzimy do mieszkania Pauliego i zastajemy go martwego leżącego na ziemi.Jeżeli rozglądniemy sie po mieszkaniu po scence zauważymy na łóżku plamę krwi.Pewnie niektórzy z was widzieli screena z martwym Paulim opierającym sie głowom na łóżku w plamie krwi.Więc jeżeli pauli nie leży na łóżku tylko na ziemi to ciekawe od czego jest ta plama na łóżku ? :P Może tak miało być w pierwszej wersji, ale zapomnieli ją wymazać :D ?



trochę sie rozpisałem :P proszę o podpowiedzi i komentarze :D
Tak, tak miało być w pierwszej wersji. Ale w końcu mogą być różne wersje ;)
:P aha thx za info
No ale twórcy mogli chodziarz pościel uprać.
Specjalnie to zrobili żebyśmi mogli teraz o tym dyskutować :-P
muore il bandito, la mafia vive
A może na tej plamie krwi jest ukryta mapa do kasyna! (xDD)
Albo brutalny scenariusz ze Pauliego zabili na przeciw luzka a on sie czolgal do drzwi i umarl w przedpokoju ;-)
Murphy był optymistą.
Czołgał się bo pewnie przez okno zobaczył człowieka z głową psa :mrgreen:
a może zapomnieli po prostu wymazać :P no cóż zdarza się :D
A ja myślę że się czołgał bo listonosz przyszedł z przesyłką a w przesyłce Mafia 2 :-D
Może nie zapomnieli tylko zrobili to specjalnie aby zadawać sobie takie pytania.
Ja nie raz widziałem jak na jakichś screenach Paulie albo leży plecami na łóżku, głową na łóżku albo jeszcze inaczej.
muore il bandito, la mafia vive
Tak samo widziałem screena jakiegoś człowieka podobnego do Tommiego siedział na krześle a jego głowa leżała na stole w plamie krwi :s a i ten cały dom przypominał dom pauliego :P
Crones napisał(a):
Tak samo widziałem screena jakiegoś człowieka podobnego do Tommiego siedział na krześle a jego głowa leżała na stole w plamie krwi :s a i ten cały dom przypominał dom pauliego :P


Bo to zapewne był on. Tylko w białej koszuli, bez marynarki. Capiche?
muore il bandito, la mafia vive
myśle że ta plama krwi to pozostałość po innej wersji, jednak autorzy zostawili to, by bylo bardziej brutalnie, np. dostał kulke na łóżku, zabójy wypili sobie whisky, a gdy była już plama krwi, zrzucli go z łóżka i dobili pod drzwiami :mrgreen:
tak w białej koszuli bez marynarki :P