Śmierć Lucasa

Podczas misji Śmierć Sztuki kiedy zrobimy zadanie i jedziemy po auto to można go zabić najlepiej ze strzelby :-)
Tak, a co najlepsze to misja się nie kończy ;) Krótko mówiąc: staje się on niepotrzebny ;)
Można go zabić ale Lucas tak naprawde będzie żyć.
Podczas ''latającej kamery'' w intro można zauważyć że Lucas i Ralph robią coś przy motorówce.
A wszystko to dzieję się już po wydarzeniach w grze.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Podczas ''latającej kamery'' w intro można zauważyć że Lucas i Ralph robią coś przy motorówce.
A wszystko to dzieję się już po wydarzeniach w grze.


Jakie to intro
Nie wiesz co to intro??
Jest to filmik wstępny w grze.
W przypadku Mafii była to taka dłuższa cut-scenka, podczas której Tommy właśnie szedł na spotkanie z Normanem.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Nie wiesz co to intro??
Jest to filmik wstępny w grze.


Wiem co to jest :/, poprostu pomyślałem o cut scenkach czy też inter między misjami
okej ;-) nie wnikam.
muore il bandito, la mafia vive
A i jeszcze jedno podczas misji szczęściarz kiedy wykonujemy dodatkowe zadanie i nam się nie uda (postrzelony umrze w aucie) można wrócić do Lucasa i powiadomić go że nam się nie udało wtedy po rozmowie odwróci się do nas plecami, jeżeli staniemy przed nim będzie się cały czas odwracał :-)
I jeszcze jedno gdy zastrzelimy tego kolesia którego mamy tylko pobić, to powie że nie chce mieć z tym nic wspólnego czy jakoś tak.
Extreme napisał(a):
I jeszcze jedno gdy zastrzelimy tego kolesia którego mamy tylko pobić, to powie że nie chce mieć z tym nic wspólnego czy jakoś tak.


Dokładnie i auta nie da, a mnie tak korciło że musiałem go zabić.
Można też powiadomić go np. podczas misji wycieczka na wieś że jego kolegę policja złapała :-)
Słuchajcie, nie chcę nadpisywać swoich save'ów, więc się pytam: czy jak go o tym poinformujemy to gra się automatycznie zapisuje? :-?
Krystian napisał(a):
Słuchajcie, nie chcę nadpisywać swoich save'ów, więc się pytam: czy jak go o tym poinformujemy to gra się automatycznie zapisuje? :-?

Tak.
Krystian możesz wejść do folderu z grą mafia będziesz miał tam plik sevegame w którym są zapisane gry skopiuj go i wklej go np. na pulpit. Gdyby coś ci się nieudało zawsze możesz usunąć plik sevegame który jest w folderze z grą mafia i wkleić tam tą kopię
Siema, wychodząc z domu Pauliego pojechałem od razu na Wielki finał nie zajeżdżając do Lucasa. Teraz odpisałem i zajechałem ale mam pytanie czy wykonanie w kolejności tych misji daje jakieś trochę inne zakończenie ?? Bo cos tu piszecie ze Lucas i Ralph widać jak majstrują przy lodzi a u mnie tego w końcówce nie ma.

Edit: I odrazu czytając forum zadam drugie pytanie. Bo nie pamiętam. Grałem 6 lat temu 1 raz :P Czy w jeździe ekstremalnej te dodatkowe samochody jak np po drodze do garazu gdzieś rozwale to już takie bedą ? Ktoś pisał ze nie da sie naprawiać czyli musze uważać :P?
cron