Skrócone lokacje

Niespodziewacie się zapewne że większość lokacji zamkniętych jest obcięta. Bar Salieriego,port itd.Aby jednak to zobaczyć trzeba przejść przez niewidzialne ściany. Oto mini-poradnik jak przejść niewidzialną ścianę w barze Salieriego bez żadnych programów. Co będzie nam potrzebne?
*dwa obojętnie jakie auta
*trochę zręczności
Na początku otwieramy jakąś misję w barze np. 17. Przez niewidzialną ścianę nieda się przejść chyba że weźmiemy broń od Vincenzo i auto od Ralpha. Nie wykonujemy tych czynności. Wsiadamy do jakiegoś wozu i jedziemy blisko schodów w stronę niewidzialnej ściany.Gdy w nią udeżymy wysiadamy z auta. Teraz bierzemy drugie auto i wciskamy się pomiędzy ścianę po lewej a auto po prawej. Ten obrazek powinien wam trochę pomóc zrozumieć jak powinno to wyglądać:
Załącznik:
szkic1.GIF

Wysiadamy z auta. Jeżeli zobaczymy jak Tommy zmienia siedzenie i próbuje otworzyć drzwi a potem je zamyka oznacza to że nie zrobiliśmy tego perfekcyjnie. Najlepiej włączyć misję ponownie i nie bawić się w przestawianie aut.Jeżeli natomiast zaparkujemy perfekcyjnie blisko, znajdziemy się przed autem za niewidzialną ścianą. To co zobaczycie zapewne was zaskoczy.Dodatkowo niekiedy można zobaczyć staruszke w policyjnym wozie.
Nie spodziewacie się ? xD
Bez obrazy ale ja Lost Heaven znam na wylot :)
Znam dużo glitchy na wychodzenia poza mapy i przenikania przez ściany ;)
Dzisiaj po południu albo jutro zrobię nowy glitch video z takowymi sposobami.
Mniej skomplikowanymi :)

Ale trzymaj tak dalej :D
Szukaj następnych bajerów :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
W sumie można zauważyć jedną rzecz nie wychodząc z baru. Np. w misji 17 jeżeli spojrzymy na sam koniec drogi zobaczymy drzewa a ich w mieście tam niema. To mi się jednak najbardziej podoba:
Załącznik:
obraz.JPG
O tych drzewach już nawet gdzieś pisałem.
Można również zauważyć samochody, które spadają z mapy.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Można również zauważyć samochody, które spadają z mapy.


Chyba z nieba :-D W GTA nieraz takie bajery się widziało, a nawet lepsze :-)

//Edit:
Sorry, moja pomyłka, już wiem o co Ci chodziło :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Co do instrukcji jak wyjść poza lokację baru znalazłem filmik

Edit: A tu mój filmik jak wyjść poza nie widzialne ściany na mapie z misji "napad na bank". Działa to też w barze Salierego i zapewne w wielu innych miejscach tez.
Obrazek
Obrazek
Podobno jest sposób jak zobaczeć w Misji '' Odwiedziny u Bogaczy '' cmentarz gdzie jest pochowany Frank ;p moze mi ktoś to dokłądniej opisać jak zobaczeć ten cmentarz ? :-)
Musisz mieć MafiaCon i polecieć na ten cmentarz. Inaczej się nie da , bo ów cmentarz wisi w powietrzu dość daleko od baru Salierego.
Salieri Cię dorwie
Przez te lokacje można zobaczyć co się kryje za zamkniętymi lub nieczynnymi dzrzwiami. :-)