Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Siemka wszystkim! ;)

Siemka!
Nazywam się Dawid, mam 16 lat. Po wakacjach idę do liceum, profil humanistyczny :-D
Na forum zaglądam od 2009-2010 roku, ale jak widać data mojej rejestracji to 2012 rok. Mało się tu udzielam, co widać po liczbie postów, więc można mnie nie skojarzyć. W Mafię gram od dzieciństwa (+/- 6 lat). Jest to jedyna gra, w którą uwielbiam grać i nigdy mi się nie znudzi. Uwielbiam ją za ten prawdziwy klimat lat 30. Te odwzorowane auta i budynki miasta. Najlepsza jest fabuła, chyba żadna inna gra nie zdoła przebić Mafii :-)
Chciałem również podziękować użytkownikowi at777 za stworzenie (chyba) największego polskiego zbioru na YT z Tajemnic i Ciekawostek w tej wspaniałej grze. Jego filmiki zmotywowały mnie do szukania coraz to nowszych ciekawostek, które nie zostały ukazane na YT, bądź opisane na forum. Robię to w każdej wolnej chwili ;-)

No to chyba tyle ode mnie, jak macie jakieś pytania walcie śmiało pod tematem!

Chciałem również życzyć powodzenia każdemu użytkownikowi tego forum w quizie na temat wiedzy o Mafiii :-)
Witamy! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Witamy! :)


No siema ;)
Witam oficjalnie.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Witam oficjalnie.


Także Cię witam, mam nadzieję, że zostanę na dłużej :-F
Mój rocznik ;).

Witaj w naszych (jakże ostatnio) skromnych progach.
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Mój rocznik ;).

Witaj w naszych (jakże ostatnio) skromnych progach.


Witam ziomka z rocznika 97' :D
No dziękuję ;)
Cześć!

Nie idź na humana, to ch$@#nia. Sam poszedłem i uważam, że to nie była dobra decyzja.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Cześć!

Nie idź na humana, to ch$@#nia. Sam poszedłem i uważam, że to nie była dobra decyzja.


No siema ;)
Dlaczego? Ja się czuję dobrze w przedmiotach humanistycznych, idę do klasy ściśle mówiąc językowo-prawniczej. Zresztą nie mam innego wyboru, z przedmiotów ścisłych tj. Matematyka, Chemia jestem noga, nie rozumiem totalnie ;/ jeszcze fizyka to ujdzie.
A to dlatego, że jestem na humanie. Na humana idą debile (mniej matmy!) i nawet jak masz jakieś zainteresowania tego typu (jak ja historię) to umęczysz się.

Chyba, że idziesz do szkoły z naprawdę wysokim poziomem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
A to dlatego, że jestem na humanie. Na humana idą debile (mniej matmy!) i nawet jak masz jakieś zainteresowania tego typu (jak ja historię) to umęczysz się.

Chyba, że idziesz do szkoły z naprawdę wysokim poziomem.


No to bardzo dobra szkoła jest ;)
No ja to lubię języki obce, język Polski i WOS ;)
Witam. Parę razy widywałem Cię na stronce, zawsze myliłeś mi się z Mnichem :-D
Human wybór, jak każdy inny, ważne, żeby Cię to interesowało :)

Hades napisał(a):
A to dlatego, że jestem na humanie. Na humana idą debile (mniej matmy!) i nawet jak masz jakieś zainteresowania tego typu (jak ja historię) to umęczysz się.


Hades, bo szkoła średnia to nie gimbaza, tam się trzeba uczyć.
Ja się uczę, ale moja zje@ana klasa nie.

Ale koniec offtopu, to dział powitań.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Sergio napisał(a):
Witam. Parę razy widywałem Cię na stronce, zawsze myliłeś mi się z Mnichem :-D
Human wybór, jak każdy inny, ważne, żeby Cię to interesowało :)

Hades napisał(a):
A to dlatego, że jestem na humanie. Na humana idą debile (mniej matmy!) i nawet jak masz jakieś zainteresowania tego typu (jak ja historię) to umęczysz się.


Hades, bo szkoła średnia to nie gimbaza, tam się trzeba uczyć.


I ja również Cię witam ;)
No, ktoś w końcu mnie kojarzy :D domyślam się, że mylony jestem z mnichem ;P

No niestety, liceum a gimnazjum to już nie to samo ;X
Witaj!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)