Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Siema :D

Siema, nie do końca wiem jak się przedstawić, ale jakoś damy radę :mrgreen:
Hmm, może powiem coś o sobie. Mam 14 lat, jestem z Bydgoszczy, myślę że jak na mój wiek to jestem dość ogarniętym osobnikiem, ale co ja tam wiem :-P Jestem wielkim fanem serii Mafia, pierwszą część tej gry mam od 2008 roku, jak pierwszy raz zobaczyłem demo, to powiedziałem "Boże, jakie cudo, muszę to mieć!" Nie popieram zbytnio piractwa, obie części gry mam orginalne. Mafie I przeszedłem 8/9 razy, ale to nic w porównaniu z czasem spędzonym w trybie Freeride. Mafie II przechodzę właśnie 4 raz, każdy DLC przeszedłem po 2 razy. Jak już zdążyliście zauważyć, lubię się rozpisywać :-? W wolnym czasie, czyli ponad 10 godzin dziennie (tak wiem, jestem nolifem :-F) lubię grać w Mafię, siedzieć na youtube, grać w Mafię, tworzyć machinime. Nie potrafię siedzieć bez czynnie, np. grając w jakąś grę, muszę coś robić. Jak to nie projektować swoją stronę www, to tworzyć tekstury do Mafii, szukać modów itp. Dla mnie dzień w którym nie zrobiłem nic pożytecznego to dzień stracony. Mafię lubię głównie na tryb Freeride, w którym mogę sobie pozamulać na odprężenie :D To co najbardziej lubię tam robić to, zabijać gangsterów, kolekcjonować bronie, jeździć do sklepu Yellow Pite, szukać ukrytych samochodów itp. :P Może powiem jeszcze o moim nicku :)) Sam nick ma bardzo długą historię, "Mateo" jak byłem mały to znajomy ksiądz tak na mnie wołał, bo mam na imię Mateusz. Kiedyś jak potrzebowałem zrobić gdzieś jakiś nick to właśnie o tym pomyślałem, a że bylem wtedy zagrany w Mafię, to dałem sobie przydomek "Don" Tak powstał "DonMateo" W przyszłości gdy grałem w CS2d na multi to chciałem być rozpoznawany przez rodaków więc powstało "DonMateoPL" Nie zbyt mi to odpowiadało :-/ Pomyślałem, żeby jakoś to upiększyć, więc dodałem sobie liczbę "7" Dlaczego 7? Gdy miałem 7 lat mama założyła mi pierwszego emaila, "matc7" Samo "7" dość łyso by wyglądało, więc "0" sprawowało się idealnie ;) Tak oto właśnie powstał nick "DonMateo07PL", który dzisiaj jest przeze mnie powszechnie stosowany praktycznie wszędzie :mrgreen: Wątpię, że komuś będzie chciało się to czytać, ale nadzieja jest :-P Znając życie, oraz mnie samego to, albo zrobiłem jakiś błąd językowy, gramatyczny czy powiedziałem coś głupiego :k
Pozdrawiam, Don!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witam Cię na MafiaTown!

Co do długiego tekstu to właśnie fajnie jak ktoś się rozpisze. :)) Przynajmniej jest co czytać :mrgreen:

Edit: Tak głupio brzmi, jak ja Cię witam na tym forum. Przecież ja się później zarejestrowałem od Ciebie :k
Uśmiechnij się! :-)
Teoretycznie zarejestrowałem się prędzej, ale forum używam dopiero od wczoraj :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witaj.

Czuj się jak u siebie, tylko nie przesadzaj. ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Witaj
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
cześć
Witaj, na MT. Czuj się jak u siebie, patrząc ile czasu spędzasz przy Mafii... Oj będziemy mieli o czym gadać.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
-- wycinam nieprzyjemną część, wszystko zostało wyjaśnione --

DonMateo07PL, jak już wspomniałem - zapoznaj się z regulaminem i działaj śmiało na forum, nowe dusze zawsze się przydadzą, a forum pozostanie żywe. Have fun!
muore il bandito, la mafia vive
Hej ;)
Witaj! Życzę miłego pobytu na forum :) To dobrze, że "nowy" się rozpisuje :)
Witam nowego, bardzo dobrze, że się rozpisujesz :) Zapraszam do dyskusji na temat Mafii i oczywiście obowiązkowego zapoznania się z regulaminem, żebym nie był zmuszony ukarać cię ostrzeżeniem ;) Witamy na MT!

Panowie, prowadźcie sobie spory, ale chociaż nie w temacie powitalnym, darujcie. Niezbyt dobrze to świadczy, gdy przychodzi ktoś nowy i w temacie powitalnym widzi kłótnię ;) Tak więc takie sprawy na PW, nie prowadzić sporów w tematach.
Z regulaminem zapoznałem się jeszcze przed zarejestrowaniem ;-) Wole nie zrobić czegoś głupiego, więc jak nie jestem czegoś pewny to czytam go na nowo :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witaj, dobrze że lubisz się rozpisywać , mamy tu wiele tematów i działów w których mam nadzieje dodasz coś od siebie ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Witaj na forum MafiaTown!
Witaj :->
Obrazek They never fight alone...
cron