Sieć "Barów Salierego"?

Cześć!
Przed chwilką z nudów słuchałem, co tam gada Salieri do Toma, Sama i Pauliego w misji "Chwila relaksu". Usłyszałem, a raczej przeczytałem następujące słowa:

(...)"Klienci w naszych lokalach"(...)

Miało to miejsce PO tym, jak Tom zapytał "Cygara"? (Salieri tłumaczył mu, czemu akurat chce je zdobyć!).

I tu rodzi się moje pytanie: Czy Salieri ma sieć swoich barów, czy może to zwykły błąd tłumaczeniu gry?

Pozdrawiam,
Rnaki

PS Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale :)
siec-pepe-s-barow-t669.html

W podanym temacie napisałem, że być może Salieri wsparł swojego ulubionego kucharza siecią restauracji/barów. Być może chodzi o to, ale kto wie...
muore il bandito, la mafia vive
Jest w tym trochę sensu, ale powiedział naszych lokali, a nie np. lokali Pepe'go lub jego i Pepe'go. Chyba, że są partnerami :)

Edit:

Mogło również chodzić o haracze, które otrzymywał Salieri za ochronę... Ale to chyba też nie to, to jeszcze nie strzał w 10!
Hmm.. Bar Salieriego, to taka jakby siedziba rodziny. Tam rezydują wszyscy ważniejsi członkowie Mafii, więc w wątku fabularnym, występuje tylko ten bar. Ale moim zdaniem, niemożliwością jest, aby tak wielka organizacja jaką jest Mafia, posiadała tylko jeden lokal. Na pewno mają więcej swoich posiadłości.
Według mnie to był taki skrót myślowy. Zapewne chodziło o lokale, którymi Salieri się opiekuje, zapewnia ochronę, dostawy luksusowych towarów.
Wydaje mi się, że Blitzkrieg ma rację. Mafia nie musi mieć kilku siedzib przecież każdy z członków ma swoje życie, swoją rodzinę a taki bar to tylko miejsce spotkań tak jak ma to miejsce w grze. Dostajemy misję od Dona i papa. Więc wydaje mi się, że chodzi tu o sklepy "pod" Salierim.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Salieri na pewno ma więcej lokali.Nie mam na myśli chronionych tylko takich,których jest właścicielem.

Setny post :mrgreen: .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Bar Salierego to tylko taka przykrywka dla mafii. Salieri miał przecież różne restauracje i inne takie tam.
Salieri Cię dorwie