Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Sie macie ludziska!

Siemka. Mam 14lat ,pochodzę z małej miejscowości o dźwiędznej nazwie Janów Lubelski.
Mimo ,że konto mam od dzisiaj^^ to przeglądam forum od 1roku ,nie miałem odwagi się zarejestrować
,bo wiem jaką reputacje mają ludzie w moim wieku :-( (z resztą nie bez powodu)
Najbardziej lubie : Elektronikę , Mafie^^, Muzyke (a konkretnie: bluesa, clasycznego rocka i punka)
oraz Eske Classic Rock. Mam nadzieję ,że mnie dobrze przyjmiecie na forum ,bo jestem bardzo nieśmiały^^

Zapomniałem napisać ,jestem Rafał^^
I play 4fun!!!

Steam nick: [^7K^1B]^7_^74Fu^1ner^7_[P^1L]
Skype: for_funer
Witaj fanie klasycznego rocka :)) Słuchasz może starego Linkin Park?
Witaj ; )
Baw się dobrze na forum, nie martw się wiekiem, miej szacunek do osób starszych (oraz starszych rangą) a oni będą szanować ciebie :)
PS. Sam mam 14 lat i nie jest najgorzej grunt to ortografia i złapanie tematu z ludzmi na forum :)
Pozdrawiam Kuba :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Siemka ;) Nie przejmuj się wiekiem, młodsi od ciebie mają tu reputacje ;-)
Obrazek
Dzięki ludzie. Uff nie było tak żle ,a Linkin Park ,nom czasami^^
I play 4fun!!!

Steam nick: [^7K^1B]^7_^74Fu^1ner^7_[P^1L]
Skype: for_funer
Witam Cię kolego :-D A jeśli chodzi o wiek, to jest jak najbardziej odpowiedni na forum i nikomu nie będzie przeszkadzał. A tam, w ogóle wiek nie jest zbyt ważny, ważne jest żebyś się odpowiednio i uprzejmie zachowywał i poprawnie pisał, to na pewno zdobędziesz reputację ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Witaj :-D Obyś został dłużej,nie jak 79.999(9)% userów zarejstrowanych tutaj:)
Jeszcze raz witaj:)
Obrazek
Siemano :-D
+Mafia 2
Heyka.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
No witaj :-) . Myślę, że wiek to nie jest zbyt wielka bariera.
witaj
Jeżeli potrafisz się zachować i nie robić z siebie idioty, to wiek nie ma znaczenia.
Witaj.
muore il bandito, la mafia vive
Dokładnie to, co mówi Mnich. Jak na razie dobrze się zapowiadasz, cześć ;-)

BTW. Twój nick kojarzy mi się z 4FunTv =)
36009 post naszego forum ;)
Obrazek
Ja podobnie jak pozostali - Witam nowego użytkownika serwisu MafiaTown!
Rafał - bardzo fajnie się przedstawiłeś, co do tego że jesteś nieśmiały - ze mną jest podobnie, chyba wiele osób jest nieśmiałych!
Witaj. Tak, nieśmiałością nie ma się co przejmować. Sam mam 14 lat ;-) . Jak widzisz zarejestrowałem się na tej stronie dość dawno, ale na forum uaktywniłem się dopiero tuż przed wydaniem dema Mafii II :-D .
Obrazek
L.A. - the city of crimes