Sergio Morello

Ok mój błąd, nazwałbym, to żywą wymiana zdań :mrgreen:

Soryy za offa
Obrazek
Spoko! Każdy ma prawo mieć jakąś tezę co do tego kolesia, jednak tą akurat (prawie) obaliłem ;)
To nie ma nic wspólnego z Sergio Morello Jr :D

Zwykły goryl po prostu, ochroniarz :P

Tak samo można byłoby rozgryzać kwestię dwóch ochroniarzy pracujących dla Salieriego z misji "Świetny Interes!", którzy zostali zabici przez ludzi rywalizującej rodziny Morello :P

Zobaczcie to, wszystko mojej roboty:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Co o tym sądzicie?
Po prostu podmiana modeli :)
Dodam, że tamten koleś w czarnym garniaku to postać zmarłego syna radnego, którego model był użyty w trumnie w misji w kościele. Tutaj zastąpiłem model Frank'a i on ma dlatego zamknięte oczy :D
Motyw gdzie "młody" Tommy mówi do "starego" Tomm'ego mnie rozwalił :mrgreen:
Obrazek
Grisha napisał(a):
Motyw gdzie "młody" Tommy mówi do "starego" Tomm'ego mnie rozwalił :mrgreen:



Wyglądają jak ojciec i syn :D
:lol: :lol: :lol: :lol: lol ale numer hahahaha!!!!!!

// Tym razem Ci daruję, ale pilnuj się - M.
Nie chce aktu zemsty
ojciec chrzestny
Ostatnio przeszukując internet znalazłem kilka ciekawych screenów z wersji beta. Trochę się nad nimi zastanawiałem i doszedłem do wniosku jak naprawde wyglądała "dodatkowa" postać, nazywana przez nas Sergio Morello Jr. który to niby miałby nam pomagać we wczesnej wersji gry.

Ten screen chyba każdy widział, tajemnicza postać jest odwrócona do nas plecami dlatego nie można dokładnie stwierdzić jak wygląda.
Obrazek

Kolejny screen już nieco rozjaśnia sprawe. Pewnie każdy z Was pomyśli że koleś w kapeluszu to Tommy, otóż moim zdaniem to nie Tommy. Thomas według mnie jest po stronie prawej, bez kapelusza. Dlaczego? Zaraz do tego dojdziemy
Obrazek

Tutaj kolejny screen, może troche źle widać twarze, ale najważniejszy jest teraz kapelusz.

Obrazek

A teraz rozwiązanie sprawy. Dwa screeny dowodzące, że gościem w kapeluszu nie był Tommy, lecz nasz pomocnik

Obrazek
Obrazek

Sprawa zostaje owiana tajemnicą w tym przypadku :

Obrazek

Jednak moim zdaniem są trzy teorie.
Pierwsza : to zwykła postać promująca gre razem z Tommym i Pauliem.
Druga : twórcy zmienili nieco wygląd tego pana o którym pisałem wyżej.
Trzecia : ten pan to jeszcze kolejna postać która idzie w strone Ralpha z wyżej opisywanym gościem w kapeluszu.
muore il bandito, la mafia vive
Wszystkie teorie są według mnie dobre. Myślę, że to były za wczesne wersje, żeby wyciągać wnioski. Scenariusze mogły się wielokrotnie zmieniać i teraz możemy tylko się domyślać. Może to też być zwykła osoba z Mafii Salierego tak samo jak ci dwaj z misji "Świetny Interes".
Don Salieri napisał(a):
...Może to też być zwykła osoba z Mafii Salierego tak samo jak ci dwaj z misji "Świetny Interes".


No tak, ale czy zwykła osoba będzie siedzieć w tak zacnym gronie w pokoju obrad Mafii? Raczej nie...ta postać musiała miec coś związanego z fabułą.
muore il bandito, la mafia vive
Możecie mnie wyśmiać, ale według mnie jest to Sergio Morello Junior, który zdradził Mafię swojego ojca z jakiegoś powodu i teraz chce się na nim zemścić. Przecież był do wszystkiego zdolny i lubił patrzeć na cierpienia - misja "Szczęściarz"!
Swojego ojca? Sergio Morello Jr. był bratem Dona Morello, nie jego synem :lol:
muore il bandito, la mafia vive
A... No to taka pomyłka ;-) Mówiłem, że mnie wyśmiejecie? :-D
cron